• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: warmińsko-mazurskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15893591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914886 15893591 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Rakowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,41m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym w sprzęt AGD)- 2 sypialnie- ła...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (20 172 zł/m2)

3
1
68.41 m2
2016
15893582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914873 15893582 Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie poszukuje nowego właściciela.Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 70,55m2, w której skład wchodzą:salon z wyjściem na balkon2 sypialnieduży przedpokójłazienkakuchnia z jadalniąMieszkanie pierwotnie posiadało 4 pokoj...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (8 916 zł/m2)

3
1
70.55 m2
1987
15891164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889979 15891164 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 000 PLN (7 994 zł/m2)

2
1
35.9 m2
1930
15891160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27889975 15891160 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15890204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874408 15890204 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

645 000 PLN (6 898 zł/m2)

3
1
93.5 m2
1910
15890116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27870142 15890116 Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzpmedia!Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. LOKALIZACJA I PRZEZNACZENIE: * Działka przy ul. Lawendowej. * Przeznaczona ...

Suchy Dwór (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

599 999 PLN

-
-
911 m2
-
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842631 15889037 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016