• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: warmińsko-mazurskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

350 000 PLN (5 072 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15771616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25590243 15771616 Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci.Do mieszkania przynależ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

270 100 PLN (7 717 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15735286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24852990 15735286 Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w ŚwidnicyMieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe.Okna trzyszybowe PCV.Polecam!Więcej informacji pod nr tel: 74 667 11 72LINK DO OFERTY:http:www.alfaswid...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

564 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
94 m2
1939
15735233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851766 15735233 Dom wolnostojący w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego w ŚwiebodzicachDom z lat osiemdziesiątych, przygotowany do kapitalnego remontu.Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne.Na parterze znajduje się przestrzeń na przestronny ...

Świebodzice (Spokojna okolica) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

590 000 PLN (3 278 zł/m2)

4
-
180 m2
1986
15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15655927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 23396410 15655927 Do sprzedaży dwie działki w Popowie- Letnisku gminie Somianka o powierzchni 3104 m2 i 3401 m2 , mniejsza działka oznaczona literami B i Bz - przeznaczenie mieszkaniowe i rekreacyjno - wypoczynkowe, większa działka oznaczona Bz- tereny rekreacyjno w...

Popowo-Letnisko (Mazowieckie, gm. Somianka)

155 200 PLN

-
-
3104 m2
-
15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15890805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883679 15890805 GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow. 0,1145 ha z dostępem do drogi publicznej poprzez...

Grajów (Małopolskie, gm. Wieliczka)

245 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
1145 m2
-
15890770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883678 15890770 GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow. 0,1145 ha z dostępem do drogi publicznej poprzez w...

Grajów (Małopolskie, gm. Wieliczka)

204 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
1145 m2
-
15890768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883662 15890768 Czułów, gmina Liszki TYLKO U NAS Działka budowlana w Czułowie gm. Liszki Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 16 arów położoną w Czułowie gm. Liszki, zaledwie 15 minut jazdy od Krakowa. Działka płaska w...

Liszki (Małopolskie, gm. Liszki)

389 000 PLN (243 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15890882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883432 15890882 Kraków, ulica Irzykowskiego Nowa Huta, Łuczanowice, ul. Irzykowskiego. Działka budowlana o powierzchni 1000m2 w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie nowe domy. Działka płaska, w kształcie prostok...

Kraków (Nowa Huta), Irzykowskiego

420 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1000 m2
-