• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 770

14969987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 5836954 14969987 Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwie położoną działkę na Mazurach z linią brzegową Jeziora Wierzbowskiego z prawomocnymi warunkami zabudowy, 3 km od Mrągowa, 2,5 km od Góry 4 Wiatrów, gdzie znajduje się wyciąg narciarski. Działka lekko zwężająca ...

Wierzbowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

690 000 PLN

-
-
11000 m2
-
15794149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26062131 15794149 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 2395 o pow. 818 m2 położonej przy nowo powstałej ulicy Radosnej w Elblągu. (oznaczona na mapie kolorem żółtym). Kolorem czerwonym oznaczone są działki sprzedane.Działka znajduje się...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

212 680 PLN

-
-
818 m2
-
15771444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25583786 15771444 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. 897 m2 położonej przy nowo powstałej ulicy Radosnej w Elblągu. (oznaczona na mapie kolorem żółtym). Kolorem czerwonym oznaczone są działki sprzedane.Działka znajduje się w nowo ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

233 220 PLN

-
-
897 m2
-
15399665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17670948 15399665 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Chruściele, w gminie Ełk. Jest to działka o powierzchni prawie 1600 m², na której znajdują się dwa budynki: letniskowy oraz mieszkalny. Działka ma bezpośredni...

Chruściele (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 275 000 PLN (8 793 zł/m2)

7
2
145 m2
2021
15359095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka siedliskowa u podnóża pochylni Kąty! 16761556 15359095 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 12.000m2 z linią brzegową Kanału Elbląskiego, z wi...

Krasin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

299 000 PLN

-
-
12000 m2
-
15363615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16863785 15363615 Nowa cena.Szukasz siedziby dla swojej firmy? A może chcesz zainwestować w powierzchnię pod wynajem? W obydwu przypadkach ta oferta jest dla Ciebie!Lokal o powierzchni 94,71 m2 idealny pod usługi położony na skrzyżowaniu ulicy BoenigkaWilczyńskiego.Ni...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (6 325 zł/m2)

1
-
94.71 m2
-
15714968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24476413 15714968 Na sprzedaż piękne siedlisko w malowniczej okolicy rzeki Pasłęki i Zalewu Wiślanego. Działka o łącznej powierzchni 4982 m², położone w spokojnej i pełnej uroku miejscowości Dąbrowa (gmina Płoskinia, woj. warmińsko-mazurskie).Link z dodatkowymi zdjęci...

Dąbrowa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Płoskinia)

699 000 PLN (4 854 zł/m2)

3
1
144 m2
1940
15765162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25465404 15765162 Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku? Ta nieruchomość w malowniczej Tymawie to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i komfort.Czy marzysz o życiu w otoczeniu natury, gdzie poranki zaczynają się śpiewem ptakó...

Tymawa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

899 000 PLN (6 421 zł/m2)

4
-
140 m2
-
15599722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22176451 15599722 Na sprzedaż udziały w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem dwurodzinnym oraz budynkiem gospodarczym w centrum Dywit, przy ulicy Olsztyńskiej. Wysokość udziałów wynosi 59100 i obejmuje działkę nr 520 wraz zabudową. Jeżeli szukasz domu w niedaleki...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

279 000 PLN (3 488 zł/m2)

5
-
80 m2
-
15793375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037056 15793375 Na sprzedaż dom na dwóch działkach – Zwiniarz, gmina Grodziczno Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną we wsi Zwiniarz, w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie nowomiejskim, gminie Grodziczno. W skład oferty wchodzą dwie działk...

Zwiniarz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grodziczno)

170 000 PLN (1 771 zł/m2)

4
-
96 m2
1970
15747738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25096194 15747738 Zapraszam Państwa do zapoznania z ofertą nowoczesnego luksusowego domu w Olsztynie na prestiżowym osiedlu Gutkowo, w otoczeniu zieleni, w sąsiedztwie jeziora Ukiel. Idealny dla rodziny szukającej wygody, prywatności i bliskości natury, a jednocześni...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 150 000 PLN (7 517 zł/m2)

6
3
286 m2
2010
15776830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25719056 15776830 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, blisko natury – Olsztyn, okolice jeziora Bartążek. Nieruchomość mieści się przy ulicy Złotej 17. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,8 m², położone na parterze w kameralny...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (8 835 zł/m2)

3
1
67.8 m2
2006