• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 772

15407943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17865723 15407943 NA SPRZEDAŻ Działki budowlane w otulinie lasu nad jeziorem Krzywa Kuta Jakunówko gmina Pozezdrze Działki budowlane częściowo zalesione, w sąsiedztwie Lasów Państwowych i otulinie Puszczy Boreckiej przy jeziorze K...

Jakunówko (Jakunówko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

111 187 PLN

-
-
2358 m2
-
15336368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16143101 15336368 NA SPRZEDAŻ Działka o pow. 3000m2 z widokiem na jezioro Orło miejscowość Orło gmina Ryn Przedmiotem sprzedaży są działki położone niedużej odległości od jeziora Orło. Cały kompleks składa się z 21 działek, każda o powierzchni powyżej 3000m2 w...

Ryn (Orło) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

65 000 PLN

-
-
3142 m2
-
15306186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15332168 15306186 Na sprzedaż działka budowlana w Ostoi Bielskie w sąsiedztwie jeziora Bielskie na Mazurach gmina Miłki Działka zlokalizkowana w kompleksie działek o pow. około 3000 mkw każda. Działka położona jest w Krainie Wielkich Jezior Mazursk...

Bielskie (Bielskie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłki)

86 100 PLN

-
-
2788 m2
-
15302540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 15218801 15302540 Na sprzedaż działki Ostoja Bielskie działki z wydanymi warunkami zabudowy w sąsiedztwie jeziora Bielskie na Mazurach Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że nasza Ostoja Bielskie coraz szybciej się rozwija. Przy sprzedanych już działka...

Bielskie (Bielskie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłki)

86 100 PLN

-
-
2788 m2
-
15078424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9002500 15078424 Na sprzedaż działka budowlana pod lasem w okolicy trzech jezior Kamionki, gmina Giżycko Działka budowlana zlokalizowana w okolicy trzech jezior: Dobskiego, Kisajno i Dejguny, w tym dwa jeziora należą do szlaku Wielkich ...

Kamionki (Kamionki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

59 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14716873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2998138 14716873 NA SPRZEDAŻ Działka z udziałem w linii brzegowej jeziora Dejguny z możliwością zabudowy 85m od brzegu gmina Giżycko Każda z działek ma możliwość zabudowy budynkiem mieszkalnym jednoro...

Sterławki Małe (Steławki małe) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

980 000 PLN

-
-
6740 m2
-
14682611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 161444 14682611 NA SPRZEDAŻ Atrakcyjny LOKAL usługowy o pow. 74.29m2 na śródmieściu Giżycka Lokal znajduje się w nowo wybudowanym budynku w którym s tandard wykonania i atrakcyjna lokalizacja s...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

475 456 PLN (6 425 zł/m2)

11
-
74 m2
2021
15840841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26786076 15840841 Urokliwe osiedle domków nad Jeziorem z prywatną Mariną - Idealne Miejsce na Relaks i Wypoczynek.Całoroczne domy położone bezpośrednio nad brzegiem jeziora z własną linią brzegową, oraz portem. Do każdego domu prywatne miejsce do cumowania łodzi. Jest...

Ryn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

1 152 000 PLN (13 553 zł/m2)

4
3
85 m2
2023
15878745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27598129 15878745 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam BEZPOŚREDNIO działkę rolną z możliwością zabudowy na podstawie wydanych, bezterminowych warunków zabudowy. Atutem działki jest linia brzegowa kameralnego Jeziora Lubień o długości ok. 33 metrów. Położeni...

Góry Lubiańskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

1 049 000 PLN (316 zł/m2)

-
-
3317 m2
-
15349570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16509705 15349570 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w pobliżu jeziora Ryńskiego. Cena : 340 000,00 zl Powierzchnia : 55,41 m2Cena za m2 : 6136,08 zlParter Mieszkanie położone jest w Rynie przy ul. Ratuszowej 45 na part...

Ryn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

340 000 PLN (6 182 zł/m2)

3
-
55 m2
1984
15808410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26390761 15808410 SŁONECZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NAD JEZIOREM - MRĄGOWO, OS. GRUNWALDZKIE Szukasz gotowego do zamieszkania, przytulnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, tuż przy linii brzegowej?Mamy na sprzedaż piękne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o p...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

360 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1973
15878156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27590048 15878156 Mazury: Dwie działki z bezterminowymi Warunkami Zabudowy - Wąglik k. Pisza Marzysz o własnym miejscu na Mazurach? Te dwie działki z bezterminowymi Warunkami Zabudowy to idealna inwestycja. Położone na kolonii miejscowości Wąglik , ...

Wąglik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

200 000 PLN

-
-
2120 m2
-