• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 772

15876654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament - Elbląg Stare Miasto - Studio 27544244 15876654 APARTAMENTY ELEGANCE 1ONEApartamenty Stare Miasto ELBLĄG Historia i Nowoczesność Na sprzedaż apartamenty ELEGANCE 1ONE w prestiżowej kamienicy przy ul. Wigilijnej, na Starym Mieście w Elbląguwyjątkowa oferta by stać się posiadaczem najlepszej lokal...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

780 000 PLN (10 986 zł/m2)

2
1
71 m2
2015
15700413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24190559 15700413 Mazury: Dwie działki z bezterminowymi Warunkami Zabudowy - Wąglik k. Pisza Marzysz o własnym miejscu na Mazurach? Te dwie działki w miejscowości Wąglik to idealna propozycja dla osób szukających spokoju blisko natury, przy je...

Wąglik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

200 000 PLN

-
-
2121 m2
-
15345900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 16398501 15345900 Do sprzedaży domdworek usytuowany w gminie Banie Mazurskie na terenie Mazur Garbatych do których są zaliczane , Miasta Gołdap i Olecko i inne miejscowości tego regionu: Banie Mazurskie , Stare Juchy, Dubeninki, Kowale Oleckie, Świętajno i Wieliczki...

Banie Mazurskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Banie Mazurskie)

749 000 PLN (3 121 zł/m2)

5
-
240 m2
2010
15878157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27590055 15878157 Bliskość jeziora i lasu. Relaks i regeneracja sił w pięknych okolicznościach przyrody. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi na łonie natury. Brzmi kusząco? Na pewno tak! Jeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz spełnić swoje marzenia o własnym ...

Sorkwity (Choszczewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Sorkwity)

149 000 PLN

-
-
4095 m2
-
15779343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w Pupkach k. Jonkowa 25772233 15779343 OPIS NIERUCHOMOŚCILokalizacjaNieruchomość znajduje się w kompleksie kilku działek w miejscowości Pupki pod Jonkowem. Położona jest na uboczu wsi.DziałkaPowierzchnia działki wynosi 2301 m², ma kształt zbliżony do trójkąta, teren jest nachylony do drog...

Pupki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

135 000 PLN

-
-
2301 m2
-
15814552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Dom 115 m² w Zabudowie Bliźniaczej 26605263 15814552 NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ KOMOROWO ŻUŁAWSKIE  115 m² ELBLĄG  4KOMFORT  Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w miejscowości Komorowo Żuławskie, tuż przy granicy miasta Elbląga, w sąsiedztwie Rezerw...

Komorowo Żuławskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

700 000 PLN (6 140 zł/m2)

4
2
114 m2
2026
15864217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264939 15864217 OfertaNa sprzedaż oferujemy kompleks eventowo-turystyczny wraz z obiektem SPA&Wellnes, o powierzchni użytkowej 2753.46 m2, położonego na dwóch sąsiadujących działkach o łącznej powierzchni 13 505 m2. LokalizacjaSprzedawany obiekt znajduje się...

Stępień (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

20 000 000 PLN (7 264 zł/m2)

1
-
2753.46 m2
2013
15864239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264919 15864239 OfertaNa sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,1 m² z balkonem i piwnicą, położone na drugim piętrze niskiego bloku w samym centrum malowniczego Tolkmicka. To urokliwa, nadzalewowa miejscowość o bogatej infrastrukturze i wyjąt...

Tolkmicko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

315 000 PLN (5 517 zł/m2)

3
1
57.1 m2
1978
15864272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27264976 15864272 Na sprzedaż – kompleks 9 atrakcyjnych działek w Kamionku Wielkim (gmina Tolkmicko) Oferta Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 4228 m², przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (symbol 5G.08.MU). W skład oferty wchodzi ró...

Kamionek Wielki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

418 572 PLN

-
-
4228 m2
-
15864261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264899 15864261 OfertaNa sprzedaż duży, w pełni umeblowany obiekt mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 843,26 m², zlokalizowany w centrum miasta Braniewa. Nieruchomość składa się z części komercyjnej, pokoi gościnnych, apartamentu mieszkalnego oraz strefy rekre...

Braniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

9 500 000 PLN (11 266 zł/m2)

12
-
843.26 m2
1995
15864149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264986 15864149 Oferta sprzedaży wyjątkowej posiadłości w Łęczu – 290 m² domu, dodatkowe mieszkanie, garaż 160 m² i 4000 m² ogroduPrzedstawiam Państwu przestronny, zadbany dom o łącznej powierzchni 290 m² wraz z dodatkowym mieszkaniem z osobnym wejściem od strony og...

Łęcze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

2 029 000 PLN (6 997 zł/m2)

7
3
290 m2
-
15864298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27264984 15864298 OfertaAtrakcyjne działki nad Zalewem Wiślanym – idealne pod dom lub biznes Szukasz pomysłu na inwestycję? A może marzysz o spokojnym miejscu na własny dom z widokiem na wodę? Na sprzedaż oferujemy dwie wyjątkowo położone działki w miejscowości Suchac...

Suchacz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

259 000 PLN

-
-
4659 m2
-