• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 9040m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 3 000 000 PLN
  • MiastoElbląg
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Kompleks budynków z parkingiem w atrakcyjnej lokalizacji

Działki o łącznej powierzchni 7 304 m², zabudowane 5 budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 9 040 m².

Powierzchnia gruntów: 7 304 m²

W skład kompleksu wchodzą:

Budynek A - pow. 1 638,9 m² (2 piętra, piwnica)
Budynek B - pow. 3 128,4 m² (5 pięter, piwnica)
Budynek CDE (C, D, E) - pow. 3 879,9 m² (4 piętra, piwnica)
Budynek F - pow. 161,2 m² (funkcje magazynowe)
Budynek Ł - pow. 231,6 m² (łącznik pomiędzy budynkiem A i B)

Budynki A, B, C, D, E posiadają powierzchnie biurowe, użytkowe oraz zaplecza socjalne. W budynku B zlokalizowane są dodatkowo sale konferencyjne oraz call center. Każdy z budynków ma pełne podpiwniczenie, natomiast w zabudowaniach C, D, E w kondygnacji podziemnej zlokalizowana jest powierzchnia magazynowa.

Działka ma nieregularny kształt. Od strony zachodniej oraz na wewnętrznym patio znajduje się parking na około 50 miejsc postojowych.
Główny wjazd na teren nieruchomości prowadzi od ul. Polnej, a drugi wjazd znajduje się od ul. Widok.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE:

100 m - ul. Grunwaldzka, główna arteria komunikacyjna miasta
300 m - przystanki komunikacji miejskiej
800 m - dworzec kolejowy PKP
W sąsiedztwie: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowo-usługowe

UWARUNKOWANIE PLANISTYCZNE:

Trwa procedura sporządzania nowego MPZP obejmującego nieruchomość (uchwała nr IX/285/2019 Rady Miejskiej w Elblągu z 30 grudnia 2019 r., etap uzgodnień i opiniowania).

Zgodnie z obowiązującym planem miejscowym „Śródmieście - Wschód” (Uchwała Nr X/200/03 z 23 października 2003 r.):

- większość działek położona jest na terenie oznaczonym symbolem 19.TT - tereny urządzeń telekomunikacji,
- działka 449/1 - teren 18.ZP - zieleń publiczna,
- działka 449/2 - tereny 19.TT - urządzenia telekomunikacji oraz 21.MN - zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna niska (część nieistotna planistycznie i inwestycyjnie).

INFORMACJE FORMALNO-PRAWNE:

Tytuł prawny: użytkowanie wieczyste
Numery działek: 450; 449/1; 449/2; 449/3; 448/1; 448/2; 448/3; 462/1
Ochrona konserwatorska: brak

Dział I-SP - wpisany okres użytkowania wieczystego do 05.12.2089 r. oraz służebności gruntowe:

Nieograniczona w czasie służebność przejazdu i przechodu przez działkę nr 464/21
Nieograniczona w czasie służebność przejazdu i przechodu przez działkę nr 462/3

Dział II - Własność:

właściciel: Skarb Państwa
użytkownik wieczysty i właściciel budynków: Orange Polska S.A.

Działy III i IV - brak wpisów (brak roszczeń, ograniczeń i hipotek).

Serdecznie zapraszam na prezentacje!
Numer oferty: PH168397
Opiekun ofert: Rafał Milan

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14772910
  • Data publikacji: 13 maja 2026 15:07 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 11

Plany

Zdjęcia planów ogłoszenia

Mapa

Warmińsko-Mazurskie, Elbląg ,
Rafał Milan

Rafał Milan

+48XXXXXX159
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Elbląg

nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl / 14772910

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

3 000 000 PLN

332 zł/m2
Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

Rafał Milan

+48585000159

Główne cechy:

  • Powierzchnia 9040m2
  • Pokoje 11

Opis - Lokal usługowy

Kompleks budynków z parkingiem w atrakcyjnej lokalizacji

Powierzchnia gruntów: 7 304 m²

W skład kompleksu wchodzą:

Budynek A - pow. 1 638,9 m² (2 piętra, piwnica)
Budynek B - pow. 3 128,4 m² (5 pięter, piwnica)
Budynek CDE (C, D, E) - pow. 3 879,9 m² (4 piętra, piwnica)
Budynek F - pow. 161,2 m² (funkcje magazynowe)

LOKALIZACJA I OTOCZENIE:

300 m - przystanki komunikacji miejskiej
800 m - dworzec kolejowy PKP

UWARUNKOWANIE PLANISTYCZNE: