• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 382

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15893469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane 1200 m2 Frednowy 27911405 15893469 Oferta sprzedaży - 6 działek budowlanych w Frednowach, gm. IławaTylko w naszym biurze - oferta na wyłączność! Oferujemy do sprzedaży 6 działek budowlanych, każda o powierzchni około 1200 m², położonych w malowniczej miejscowości Frednowy, w gminie Ił...

Frednowy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

99 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15857724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27132562 15857724 Działka budowlana położona w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i jeziora. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego podstawowe przeznaczenie terenu to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca.Dopuszczalne przeznaczenie to zabudowa...

Woryty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

219 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
14639922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2934597 14639922 Działka w bliskim sąsiedztwie Jeziora Mielno na Mazurach. Mielno jest jedną z piękniejszych wiosek w województwie warmińsko-mazurskim. Znajduje się tu jezioro jezioro Mielno, które jest uznawane przez turystów jako bardzo czyste. Tutaj też znajduje s...

Mielno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

325 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
4004 m2
-
15491485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 19759745 15491485 Świetna okazja inwestycyjna pod budowę obiektów rekreacyjnych czeka na Ciebie w malowniczej miejscowości turystycznej Jedwabno, nieopodal Szczytna. Oferujemy działkę o powierzchni 2974,6 m2, idealnie przystosowaną do zabudowy rekreacyjno-letniskowej....

Jedwabno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jedwabno)

119 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
2975 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15895896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962833 15895896 Zapraszam do zakupu działki położonej w Harszu:Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3004 m², położona w malowniczej miejscowości Harsz, w sercu Mazur (gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski).Najważniejsze atuty:1. Wydane warunki zabudowy na dom w...