• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 571

15893817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w Łęgajnach / 3029 m² działki 27921169 15893817 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w atrakcyjnej miejscowości Łęgajny przy ul. Topolowej, z doskonałym dojazdem do Olsztyna. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort życia w dobrze skomunikowanej lokalizac...

Łęgajny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

1 150 000 PLN (3 833 zł/m2)

5
2
300 m2
2009
15859222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny w najlepszej części Gutkowa 27165205 15859222 Z przyjemnoscią prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni 183 m2 wraz z garażem , znajdujący się w wyjątkowej lokalizacji.Gutkowo słynie z dużej ilości zieleni i spokojnego charakteru, jednak ta część wyróżnia się szczególnie korzystnym położeniem...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 500 000 PLN (8 197 zł/m2)

5
2
183 m2
2009
15872870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502939 15872870 Na sprzedaż połowa domu w   zabudowie bliźniaczej w Iłowo-Osada, Narzym, . Cena nieruchomości wynosi 215 000 PLN, co daje 2 415 PLN za metr kwadratowy. Składający się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni,WC, łazienki ,części podpiwniczonej oraz wiatroł...

Narzym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iłowo-Osada)

215 000 PLN (2 416 zł/m2)

2
1
89 m2
1969
15814952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26605233 15814952 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego wybudowanego w 2024r. położonego w spokojnej i cenionej dzielnicy Ełku - Zatorze.Dom o powierzchni całkowitej 208,41 m² (powierzchnia użytkowa 174,78m²) usytu...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 530 000 PLN (7 356 zł/m2)

5
2
208 m2
2024
15741347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24969723 15741347 Dom jednorodzinny stan deweloperski, 109 m² Krokocie k. EłkDziałka 1554 m² Garaż Pompa ciepła Przydomowa oczyszczalnia Wybór okien i drzwi Możliwość zmianNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, budowany według cenionego projektu ...

Krokocie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

649 000 PLN (5 110 zł/m2)

4
2
127 m2
2026
15827802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633324 15827802 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 500 m od plaży miejskiejNa sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m², położony na działce o powierzchni 393 m². Budynek jednopiętrowy, z funkcjonalnym i wygodnym układe...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

699 000 PLN (6 026 zł/m2)

5
1
116 m2
1980
15700531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24193239 15700531 Nie przegap okazji umów się na oglądanie, aby na własne oczy zobaczyć wyjątkowość tej nieruchomości w miejscowości Pieczarki.7km od Giżycka.Ta nieruchomość to nie tylko gwarancja komfortu i ciszy, ale również idealna przestrzeń do życia. Swoim nowym ...

Pieczarki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

2 999 000 PLN (9 737 zł/m2)

7
2
308 m2
2005
15706690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom otulony lasem i jeziorami. Mokiny 24307544 15706690 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim zamkniętym, położonego w miejscowości Mokiny, w gminie Barczewo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasów oraz terenów rekre...

Mokiny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

849 000 PLN (7 789 zł/m2)

3
1
109 m2
2021
15793119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dodatkowym budynkiem – Os. Plebiscytowe 26030592 15793119 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 175 m², położonego na spokojnym i zielonym Osiedlu Plebiscytowym w Ostródzie. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1017 m², która zapewnia poczucie...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

579 000 PLN (3 784 zł/m2)

5
2
153 m2
1980
15715246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Mazurach nad jeziorem, Winiec 24491090 15715246 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Winiec, w gminie Miłomłyn, w powiecie ostródzkim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu jezior oraz rozległych t...

Winiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

998 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
115 m2
2021
15847469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom wolnostojący - Gutkowo 26915800 15847469 Na sprzedaż dom w malowniczej części miasta przy ulicy Milej w Gutkowie - Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury. ( las oraz jezioro )Dom parterowy o powierzchni 162m2 zbudowany w systemie kanadyjskim- zdrowy mikrokli...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 400 000 PLN (8 642 zł/m2)

5
2
162 m2
1998
15803032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26284317 15803032 Z przyjemnością prezentujemy dom do własnej aranżacji w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w sercu malowniczej Warmii we wsi Lutry. Ta wyjątkowa oferta skierowana jest do osób ceniących spokój, bliskość natury oraz możliwość stworzenia swojego...

Lutry (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kolno)

349 000 PLN (2 154 zł/m2)

5
2
162 m2
2019