• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 763

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15777161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25730823 15777161 Przestronne, słoneczne mieszkanie w kamienicy, Mrągowo, 84,5 m²Na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,5 m², położone w zadbanej kamienicy w Mrągowie.Opis nieruchomości: Powierzchnia: 84,5 m² Liczba pokoi: 3 przestronne, wys...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

440 000 PLN (4 151 zł/m2)

3
1
106 m2
1910
15777724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25736495 15777724 Nowa cena! Mieszkanie 4-pokojowe 69,2 m², MrągowoNa sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 69,2 m², położone na 4. piętrze ocieplonego bloku w spokojnej części Mrągowa, blisko centrum miasta.Ładne mieszkanie, kuchnia i łazienka po...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

439 000 PLN (6 097 zł/m2)

4
1
72 m2
1990
15733963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24811989 15733963 Sprzedam mieszkanie w zabytkowej kamienicy centrum MrągowaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,6 m² położone w centrum Mrągowa, w klimatycznej i odrestaurowanej kamienicy.Atuty nieruchomości:    3 pokoje wygodny i funkcjonalny rozkła...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

430 000 PLN (5 244 zł/m2)

3
1
82 m2
1930
15780102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25797036 15780102 Luksus w rytmie natury - Twoje prywatne siedlisko na Wzgórzach Dylewskich. Tu czas płynie wolniej. Poranna kawa smakuje inaczej, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków. Z tarasu roztacza się widok na falujące wzg&oa...

Glaznoty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 650 000 PLN (156 zł/m2)

4
4
17021 m2
2007
15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15733534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24804216 15733534 Z ogromną przyjemnością prezentujemy przepiękny dom położony w sercu Mazur tuż nad jeziorem Duś, na przestronnej działce o powierzchni 2906 m², otoczonej terenem parku krajobrazowego w obszarze Natura 2000. Wskazany obszar daje gwarancję...

Wojnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

1 999 900 PLN (5 128 zł/m2)

7
4
390 m2
2025