• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 567

15870433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje 27428413 15870433 Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum z nowoczesnym standardem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku kroków ta oferta jest zdecydowanie warta uwagi.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, monitorow...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

649 000 PLN (12 725 zł/m2)

2
1
51 m2
2014
15829541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26627227 15829541 REZERWACJARozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób szukających spokojnego sąsiedztwa.Obejrzyj link do wirtualne...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

430 000 PLN (8 940 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1991
15861409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206553 15861409 Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum OleckaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.Stan: do generalnego remontu - idealna propozycja dla osó...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1990
15806051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26321640 15806051 Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania - Gołdap, ul. JaćwieskaOferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,03 m², położone na parterze kamienicy zarządzanej przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal jest w pełni gotowy do wprowadzenia i nie wymaga...

Gołdap (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

190 000 PLN (4 750 zł/m2)

2
1
40 m2
1925
15858427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149392 15858427 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, szkoły, sklepy i parki. 10 min pieszo do Starówki. W bliskiej odległości...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

299 999 PLN (9 375 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15761139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25372278 15761139 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze 66,59 m², Osiedle Lesk, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 66,59 m², zlokalizowanego na parterze w kameralnym, dwupiętrowym bloku przy ul....

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

340 000 PLN (5 152 zł/m2)

3
1
66 m2
2010
15693264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24060673 15693264 Na sprzedaż mieszkanie na I piętrze bez balkonu o całkowitej powierzchni 36,76 m2 . Nieruchomość składa się z dwóch pokoi ,kuchni ,łazienki , przedpokoju oraz komórki lokatorskiej. Lokalizacja w Działdowie na ulicy Pocztowej jest wysoce pożądana, za...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15863447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z tarasem i widokiem na Jezioro Ełckie 27248707 15863447 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezentuję unikatowy apartament, który spełni oczekiwania najbardziej wymaga...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 050 000 PLN (14 789 zł/m2)

2
1
71 m2
2019
15889896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863210 15889896 Dzień dobryGrupaCDF oferuje Państwu do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone w budynku przy ul. Dworcowej 49 na Osiedlu Pojezierze w Olsztynie.Świetna oferta jako nieruchomość inwestycyjna pod wynajem lub jako pierwsze mies...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

329 000 PLN (10 186 zł/m2)

2
1
32.3 m2
1976
15728201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe mieszkanie - 2 balkony, 2 łazienki, 7kW 24739370 15728201 Luksusowe mieszkanie w prestiżowej części IławyIława - perła Mazur Zachodnich, miasto nad najdłuższym jeziorem w Polsce - Jeziorakiem. To tutaj, na prestiżowym i nowoczesnym osiedlu z windą i pełną infrastrukturą miejską, znajduje się wyjątkowe miesz...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 190 000 PLN (11 122 zł/m2)

4
2
107 m2
2018
15889813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862108 15889813 OFERTA:Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Bema 5B w Elblągu, na 4. piętrze w budynku z windą. Lokal o powierzchni 50,87 m² wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, bardzo dobrym doświetleniem ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

669 000 PLN (13 151 zł/m2)

2
-
50.87 m2
2018
15889206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845984 15889206 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 38,2m2 Bystry koło Giżycka Opis: Powierzchnia użytkowa: 38,2 m2; Rodzaj budownictwa: wielka płyta; Piętro: IIII; Ilość pokoi: 2; Balkon: tak, loggia; Piwnica: tak o pow. 10,10m2; Domofon: tak; Pomieszczenia: ...

Bystry (Bystry) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

210 000 PLN (5 526 zł/m2)

2
-
38 m2
-