• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie

Urokliwy dom na wsi- Goryń

  • Pokoje6
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 160m2
  • Rodzaj Dom bliźniak
  • Cena 499 000 PLN
  • MiastoGoryń
  • Rok budowy1920

Opis szczegółowy

Oferta sprzedaży domu w Goryniu k. Kisielic - Idealna nieruchomość z ogromnym potencjałem!

Powierzchnia domu: 109,34 m²
Działka: 12 arów
Budynek: 2-piętrowy, magazynowy z dwoma garażami - przestronny i funkcjonalny
Stan budynku: Po remoncie piętra w 2017 roku
Dodatkowo: Możliwość zakupu gruntów rolnych o powierzchni 2,2011 ha oraz nieużytki 1,1310 ha
Lokalizacja: Goryń k. Kisielic, malownicza okolica w pobliżu natury

Piękno okolicy:
Zamieszkanie w Goryniu to idealna propozycja dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Otoczenie tego miejsca to zielone pola, lasy i jeziora, które zapewniają wspaniałe warunki do wypoczynku. To także miejsce, w którym można cieszyć się ciszą i świeżym powietrzem, z dala od miejskiego zgiełku. Warto dodać, że okolica jest pełna atrakcji turystycznych i sportowych - szlaki piesze i rowerowe, idealne na weekendowe wypady.

Zalety oferty:

Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym
Dodatkowe grunty rolne oraz nieużytki do zagospodarowania
Doskonała lokalizacja w pobliżu pięknych terenów zielonych
Niedaleko do lokalnych atrakcji turystycznych

To idealna nieruchomość zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności w pięknej, spokojnej okolicy.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości!

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891396
  • Data publikacji: 14 maja 2026 16:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 6

Mapa

Warmińsko-Mazurskie, Goryń ,
PATRYCJA FIGURSKA

PATRYCJA FIGURSKA

+48XXXXXX034
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom bliźniak na sprzedaż - Goryń

nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl / 15891396

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

499 000 PLN

3 119 zł/m2
Goryń (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kisielice)

PATRYCJA FIGURSKA

+48513383034

Główne cechy:

  • Powierzchnia 160m2
  • Pokoje 6
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1920

Opis - Urokliwy dom na wsi- Goryń

Powierzchnia domu: 109,34 m²
Działka: 12 arów
Stan budynku: Po remoncie piętra w 2017 roku

Piękno okolicy:

Zalety oferty:

Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym
Dodatkowe grunty rolne oraz nieużytki do zagospodarowania
Doskonała lokalizacja w pobliżu pięknych terenów zielonych
Niedaleko do lokalnych atrakcji turystycznych

Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości!