- Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
Dom - Siedlisko – Kalwa gm. Grunwald (powiat ostródzki), działka 6800m2
- Pokoje6
- Łazienki3
- Powierzchnia 210m2
- Rodzaj Dom wolnostojący
- Cena 750 000 PLN
- MiastoKalwa
- Rok budowy1933
Opis szczegółowy
VII-736A. Dom - Siedlisko – Kalwa (gm.Grunwald powiat ostródzki), działka 6800m2 (istnieje możliwość dokupienie niezabudowanych działek gruntu o powierzchni 25,49 ha w cenie po 10 złotych za 1 m2 czyli 100 000 zł za 1 ha do ewent. negocjacji), zabudowana budynkiem mieszkalnym, parterowym, murowanym, podpiwniczonym, wykonanym z cegły, (Pz 153 m2, Pu 189 m2, powierzchnią dodatkową jest piwnica oraz tarasy i balkony o pow. ok. 100 m2) oraz budynkiem gospodarczym Pz 268 m2.
Budynek remontowany w roku 2000
W budynku mieszkalnym w części parterowej o powierzchni 106,49 m2 znajduje się:
wiatrołap 7,87 m2, korytarz 3,30 m2, WC 1,32 m2, pokój dzienny- kominkowy z jadalnią 41,22 m2 (wymaga remontu z powodu zacieków z górnego tarasu, który wymaga naprawy) i z wyjściem na taras, otwartą kuchnią 9,70 m2,- z wyjściem na taras, gabinet 17,35 m2, sypialnia 17,75 m2 z wyjściem na taras, łazienka 3,57 m2, garderoba 4,41 m2. Powierzchnią dodatkową na parterze są tarasy o pow. łącznej ok. 46 m2.
W części poddasza budynku mieszkalnego (o pow. 83 m2) znajduje się:
hall 23,12 m2 z wyjściem na taras o pow. około 50 m2 - taras wymaga naprawy, pokój gościnny 12,68 m2 z wyciem na taras, garderoba 6,19 m2, sypialnia 14,4 m2 z wyjściem na balkon (około 4,5 m2), sypialnia 20 m2, łazienka 6,64 m2. Powierzchnią dodatkową na poddaszu jest taras i balkon (ok.54 m2)
W piwnicy znajduje się kotłownia z piecem na paliwo stałe. Wejście do piwnicy znajduje się z zewnątrz jak i wewnątrz budynku.
Wodociąg komunalny plus własne ujęcie oraz szambo.
Malownicza okolica, cisza i spokój, wokół lasy, około 18 km Wzgórza Dylewskie
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI WYŁĄCZNIE STRONA SPRZEDAJĄCA (ta zasada stosowana jest od założenia biura GEOPIONIER w 1996 roku).
PEŁNA OBSŁUGA TRANSAKCJI, pomoc i doradztwo w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego. Zainteresowanych zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 - w innym czasie po telefonicznym uzgodnieniu terminu, nrXXXXX061 lub 89 6462102. Oględziny nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminuXXXXX061 , 89 6462102
POŚREDNIK realizujący umowę Piotr Panek, licencja zawodowa Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 3541, - na rynku od 1996 roku. Członek Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
CENTRALNY REJESTR POŚREDNIKÓW w OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Nr licencji pośrednika, ubezpieczenie OC znajdą Państwo na stronie:Adres www ukryty
Każdy odwiedzający nasze biuro może nieodpłatnie otrzymać kod rabatowy 10% na zakupy w Castorama Ostróda
Informacja: prezentowane ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego
Pozostałe ogłoszenia m.in. na
Adres www ukryty
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896912
- Data publikacji: 21 maja 2026 14:27 (15 minut temu)
- Liczba sypialni: 5
- Liczba łazienek: 3
- Liczba pokoi: 6
Cechy oferty
- Parking: Na podwórku
- Zabezpieczenia: Alarm
- Materiały: Cegła
- System ogrzewania: Węglowe
Plany
Mapa
Warmińsko-Mazurskie, Kalwa, Kalwa , 14-107
Dom wolnostojący na sprzedaż - Kalwa, Kalwa
nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl / 15896912
750 000 PLN
3 571 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 210m2
- Pokoje 6
- Łazienki 3
- Rok budowy 1933
Opis - Dom - Siedlisko – Kalwa gm. Grunwald (powiat ostródzki), działka 6800m2
Budynek remontowany w roku 2000