• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 48m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 399 000 PLN
  • MiastoOlsztyn
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,10 m 2 położone na osiedlu Pojezierze, ulica Kołobrzeska 13a. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo praktyczna i cieszy się sporym zainteresowaniem. Do centrum miasta dojdziemy spacerem w 15 minut.

W najbliższym otoczeniu znajdują się:

Park Kusocińskiego - świetne miejsce do spacerów, biegania, zabawy z dziećmi, czy codziennego lub sporadycznego relaksu
szkoła podstawowa, liceum oraz przedszkola
liczne sklepy i punkty usługowe
przystanki komunikacji miejskiej zapewniające szybki dojazd do centrum i innych części miasta
dużo zieleni oraz ogólnodostępnych miejsc parkingowych

Mimo bardzo dobrej infrastruktury i bliskości wszystkich najważniejszych punktów, okolica pozostaje cicha, spokojna i komfortowa do codziennego życia.

Mieszkanie położone jest na IV piętrze w bloku czteropiętrowym. Budynek po termomodernizacji oraz remoncie klatek schodowych. Do mieszkania przylega balkon typu loggia oraz przynależy piwnica.
Lokal jest na co dzień zamieszkiwany i utrzymywany w starannym porządku. Mimo, że przydałby się remont w nieruchomości - można zamieszkać w nim bezzwłocznie.

Instalacje elektryczne nie wymienione. Okna PCV w dobrym stanie. W pokojach położone są panele podłogowe, a miejsce do przechowywania rzeczy zapewniają pojemne szafy. Na podłodze w całym mieszkaniu pod panelami pozostawiono parkiet dębowy.

Lokal ma założoną księgę wieczystą. Budynek administrowany i zarządzany jest przez Spółdzielnię Mieszkaniową Pojezierze. Miesięczny czynsz do Spółdzielni wynosi niespełna 700 zł.

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację mieszkania.

Jakub Bożomański
nr licencji pośrednika 28643

tel.: XXXXX460

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Damian Linkner (licencja nr: 18686)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889655
  • Data publikacji: 12 maja 2026 11:07 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, Pojezierze ,
Jakub Bożomański

Jakub Bożomański

+48XXXXXX460
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Olsztyn, Pojezierze

nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl / 15889655

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

399 000 PLN

8 313 zł/m2
Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

Jakub Bożomański

+48690160460

Główne cechy:

  • Powierzchnia 48m2
  • Pokoje 3

Opis - Mieszkanie

W najbliższym otoczeniu znajdują się:

szkoła podstawowa, liceum oraz przedszkola
liczne sklepy i punkty usługowe
dużo zieleni oraz ogólnodostępnych miejsc parkingowych