• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie

IX-630. Działka w Ostródzie o pow. 969m2(nr 370/20) na Półwyspie Pauzeńskim

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 969m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 310 000 PLN
  • MiastoOstróda
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

IX-630. Działka w Ostródzie o pow. 969m2(nr 370/20) na Półwyspie Pauzeńskim przy ulicy Pauzeńskiej,

na skraju osiedla domków jednorodzinnych, w spokojnej okolicy.

Media: prąd, gaz, w drodze. Woda i kanalizacja (w trakcie realizacji doprowadzenia bezpośrednio przy działce).

Teren płaski o podłożu piaszczystym w kształcie kwadratu o wymiarach 31 x 31 m. Zalesienie w żaden sposób nie utrudnia uzyskania pozwolenia na budowę.

W planie zagospodarowania przestrzennego ( VIII/60/2019 ) działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną lub dwurodzinną (bliźniak) jako budynek parterowy z poddaszem użytkowym, kąt nachylenia dachu 35-45 stopni o wysokość kalenicy do 9m.

Działka malowniczo położona, w linii prostej do jeziora Pauzeńskiego 120m (można korzystać z motorówki z silnikiem zaburtowym).

Świetna lokalizacja. Do szkoły, przedszkola, sklepów spożywczych, paczkomatu, kościoła, plaży z pomostem ok. 1000m.

Do centrum Ostródy 3km, można dojechać samochodem, komunikacją miejską oraz rowerem poprzez nowe ścieżki rowerowe.

Cena do rozsądnej negocjacji.

Dane kontaktowe

Logo biura Nieruchomości Geopionier Piotr Panek

Nieruchomości Geopionier Piotr Panek

ul. Kopernika 3/2

14-100 Ostróda

tel: XXXXX061

tel: XXXXX511

numer licencji: 3541 PFRN

Zdjęcie agenta nieruchomości Piotr Panek

Piotr Panek

tel: XXXXX061

tel: XXXXX511

Osoba do kontaktu: Piotr Panek

 Zobacz wszystkie oferty pośrednika

 Zapytaj o ofertę • Wydrukuj ulotkę • Dodaj do schowka • Pokaż schowek

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896833
  • Data publikacji: 21 maja 2026 11:52 (28 minut temu)

Mapa

Warmińsko-Mazurskie, Ostróda, ul. Pauzeńska , 14-100
Piotr Panek

Piotr Panek

+48XXXXXX061
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Ostróda, Ul. Pauzeńska

nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl / 15896833

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

310 000 PLN

320 zł/m2
Ostróda, ul. Pauzeńska

Piotr Panek

+48606101061

Główne cechy:

  • Powierzchnia 969m2

Opis - IX-630. Działka w Ostródzie o pow. 969m2(nr 370/20) na Półwyspie Pauzeńskim

Dane kontaktowe

Logo biura Nieruchomości Geopionier Piotr Panek

Nieruchomości Geopionier Piotr Panek

ul. Kopernika 3/2

14-100 Ostróda

tel: +48 606 101 061

tel: +48 530 665 511

numer licencji: 3541 PFRN

Zdjęcie agenta nieruchomości Piotr Panek

Piotr Panek

tel: +48 606 101 061

tel: +48 530 665 511

Osoba do kontaktu: Piotr Panek

 Zobacz wszystkie oferty pośrednika