• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje6
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 372m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 2 975 000 PLN
  • MiastoOlsztyn
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
OKAZJA INWESTYCYJNA: Gotowy produkt pasywny – kompleks 6 lokali biurowych w CH H&B, Olsztyn
Na sprzedaż wyjątkowy kompleks lokali użytkowych o łącznej powierzchni 372 m², zlokalizowany na II piętrze nowoczesnego budynku handlowo-usługowego CH H&B (rok budowy: 2000) przy ul. Biskupa Tomasza Wilczyńskiego w Olsztynie (dzielnica Jaroty).
Nieruchomość została podzielona na 6 niezależnych lokali biurowych, z których każdy posiada odrębną księgę wieczystą. Sprzedaż dotyczy całości jako jednego pakietu inwestycyjnego.
Struktura powierzchni i standard
W skład nieruchomości wchodzą następujące lokale:
Lokal nr 215: 138,40 m²
Lokal nr 216: 62,20 m²
Lokal nr 218: 94,60 m²
Lokal nr 219: 31,20 m²
Lokal nr 220: 14,50 m²
Lokal nr 221: 31,10 m²
Części wspólne: Do dyspozycji najemców pozostaje komfortowy korytarz komunikacyjny, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz toaleta.
Standard wykończenia:
Lokale nr 215, 216 oraz 218 (pierwotnie typu open space) zostały funkcjonalnie zaaranżowane na potrzeby biurowe za pomocą ścianek działowych. Przestrzeń oferuje liczne gabinety, reprezentacyjną salę konferencyjną oraz wygodny ciąg komunikacyjny.
Wykończenie: tynki gipsowe, sufity podwieszane z wbudowanym oświetleniem, na podłogach wysokiej jakości panele oraz wykładziny biurowe.
Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralne ogrzewanie, system alarmowy, pełne okablowanie strukturalne (sieciowe) oraz klimatyzacja.
Budynek i Parkowanie
Dostępność: Wejście do budynku z dwóch stron – od frontu oraz z boku.
Parking: Kilka miejsc postojowych bezpośrednio przed budynkiem oraz duży, ogólnodostępny parking dla klientów i pracowników na tyłach centrum handlowego.
Doskonała Lokalizacja i Komunikacja
Nieruchomość znajduje się w tętniącym życiem punkcie Olsztyna, w otoczeniu licznych punktów handlowo-usługowych oraz biur, co zapewnia stały ruch pieszych.
Autobusy (bezpośrednio przy budynku): linie 117, 121, 126, 127, 130, 131, 141, 202, 204, 303, 307 oraz nocna N01.
Tramwaje (ul. Płoskiego): linie 1 oraz 2.
Potencjał Inwestycyjny
Powierzchnie są obecnie w całości wynajmowane na podstawie umów na czas nieokreślony (z zachowaniem standardowych okresów wypowiedzenia). Istnieje możliwość zakupu nieruchomości i płynnego przejęcia obecnych, rzetelnych najemców – generujesz zysk od pierwszego dnia po zakupie!
Lokal idealnie nadaje się na:
Siedzibę dużej firmy / korporacji
Kancelarię prawną lub notarialną
Biuro rachunkowe / księgowe
Prywatną szkołę językową lub placówkę edukacyjną
Dalszy wynajem krótko- i długoterminowy (biura serwisowane)
Finanse
Cena łączna za cały kompleks (372 m²): 2 975 000,00 zł
Stan prawny: Pełna własność, założone księgi wieczyste dla każdego z 6 lokali.
Zapraszam na prezentację nieruchomości! Sprawdź potencjał tego miejsca na żywo.
Telefon: XXXXX933 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897513
  • Data publikacji: 22 maja 2026 13:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 6

Mapa

Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, Pieczewo ,
Jarosław Bartos Pricer.pl

Jarosław Bartos Pric...

+48XXXXXX933
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Olsztyn, Pieczewo

nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl / 15897513

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 975 000 PLN

7 997 zł/m2
Olsztyn (Pieczewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 372m2
  • Pokoje 6

Opis - Lokal usługowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Struktura powierzchni i standard
W skład nieruchomości wchodzą następujące lokale:
Lokal nr 215: 138,40 m²
Lokal nr 216: 62,20 m²
Lokal nr 218: 94,60 m²
Lokal nr 219: 31,20 m²
Lokal nr 220: 14,50 m²
Lokal nr 221: 31,10 m²
Standard wykończenia: