• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie

Dom rekreacyjny

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 52m2
  • Rodzaj Dom rekreacyjny
  • Cena 579 000 PLN
  • MiastoBogacko
  • Rok budowy2021

Opis szczegółowy

Na sprzedaż działka budowlana

w pełni uzbrojona z domem letniskowym całorocznym

z widokiem na jezioro Dejguny

Bogacko, gmina Giżycko

Zagospodarowana działka w pełni uzbrojona i zabudowana domem letniskowym całorocznym.

Dodatkowo na działkę wydana jest decyzja o warunkach zabudowy dot. zmiany sposobu użytkowania budynku rekreacji indywidualnej na budynek mieszkalny jednorodzinny oraz decyzja o warunkach zabudowy dot. budowy domu mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego.

Działka zlokalizowana blisko plaży gminnej nad jeziorem Dejguny (odległość ok 250m drogami gminnymi).

Powierzchnia działki: 1267 m2.

Wymiary działki ok. 33m szerokości i ok. 37/40 m długości.

Działka zagospodarowana, ogrodzona i w pełni uzbrojona (prąd, wodociąg i kanalizacja).

Nieruchomość zlokalizowana w odległości ok 250 m od plaży gminnej nad jeziorem Dejguny.

Odległość do lasu ok 788 m.

Na działkę wydano dwie decyzje o warunkach zabudowy - do wglądu w biurze MBN.

Budynek rekreacji indywidualnej (dom letniskowy) wybudowany został na zgłoszenie;

Powierzchnia zabudowy budynku 35 m2 + zabudowany taras na fundamencie o pow. ok 21 m2;

Budynek murowany, całoroczny;

Ogrzewanie pompa ciepła;

Ciepła woda podgrzewana z bojlera elektrycznego;

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i łazienka;

Na poddaszu znajdują się dwa pokoje i wc;

Uzbrojenie:

Działa w pełni uzbrojona. Do istniejącego budynku doprowadzony jest prąd, woda z wodociągu gminnego i kanalizacja gminna.

Ogrzewanie pompa ciepła;

Ciepła woda podgrzewana z bojlera elektrycznego;

Stan prawny:

Pełna własność;

Na działkę założona jest księga wieczysta;

Lokalizacja:

Działa znajduje się w zwartej zabudowie wsi Bogacko, blisko jeziora Dejguny;

Gmina Giżycko;

Odległość do zagospodarowanej plaży gminnej nad jeziorem Dejguny ok 250 m drogą gminną.

Odległość do dużego kompleksu leśnego ok 788 m drogą gminną.

W lesie znajduje się druga zagospodarowana plaża gminna;

Odległość do Giżycka: 9,6 km;

Sąsiedztwo: działki zabudowane (m.in. domy mieszkalne, domki letniskowe) i niezabudowane, jezioro Dejguny;

Cena: 579.000,00 zł

::DODATKOWE INFORMACJE
Dojazd: droga szutrowa
Otoczenie: jezioro
Okna: PCV
Tarasy: taras duży
Liczba tarasów: 1
Powierzchnia balkonów/tarasów [m2]: 21
Zagosp. działki: zagospodarowana
Ukształtowanie działki: lekko nachylona
Kształt działki: prostokąt
Rodzaj domu: letniskowy
Powierzchnia użytkowa [m2]: 52,5000
Stan budynku: do zamieszkania
Ogrodzenie działki: ogrodzona
Rok budowy: 2021
Liczba pokoi: 3

::KONTAKT DO AGENTA
Lidia Dobuszewska
87 4281938
87 4281938

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897741
  • Data publikacji: 22 maja 2026 17:37 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Warmińsko-Mazurskie, Bogacko, Bogacko ,
Lidia Dobuszewska

Lidia Dobuszewska

+48XXXXXX938
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom rekreacyjny na sprzedaż - Bogacko, Bogacko

nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl / 15897741

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

579 000 PLN

11 135 zł/m2
Bogacko (Bogacko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

Lidia Dobuszewska

+48874281938,+48874281938

Główne cechy:

  • Powierzchnia 52m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 2021

Opis - Dom Rekreacyjny

Na sprzedaż działka budowlana

w pełni uzbrojona z domem letniskowym całorocznym

z widokiem na jezioro Dejguny

Bogacko, gmina Giżycko

Powierzchnia działki: 1267 m2.

Wymiary działki ok. 33m szerokości i ok. 37/40 m długości.

Odległość do lasu ok 788 m.

Budynek murowany, całoroczny;

Ogrzewanie pompa ciepła;

Ciepła woda podgrzewana z bojlera elektrycznego;

Na poddaszu znajdują się dwa pokoje i wc;

Uzbrojenie: