• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Rudzienice Lipowa

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rudzienice i Lipowa

Znaleźliśmy 636 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Warmińsko-Mazurskie

15850986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27011139 15850986 Centrum Ełku Potencjał inwestycyjny Garaż 306 m² działkiNa sprzedaż część domu dwurodzinnego obejmująca mieszkanie na piętrze, lokal usługowy na parterze oraz piwnicę, zlokalizowana przy ul. Gdańskiej 131 w Ełk. Nieruchomość oferuje łącznie ponad ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

695 000 PLN (4 088 zł/m2)

4
2
170 m2
1974
15861414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27206549 15861414 Działka inwestycyjna 1873 m² Dom + garaże Ełk 3UHNa sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym działka o powierzchni 1873 m² zabudowana domem ok. 120 m² oraz garażem 3-stanowiskowym (72 m²), położona w Ełku między ulicą Grajewską i Ma...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 550 000 PLN (12 602 zł/m2)

3
2
123 m2
1930
15889566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27853040 15889566 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowo powstające osiedle domów jednorodzinnych budowane jest na osiedlu Mazurskim w Dywitach. Będzie docelowo składać się z 16 budynków wg. indywidualnego projektu architektonicznego. Projekt powstał przy w...

Dywity (Dywity) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 120 000 PLN (8 485 zł/m2)

5
-
132 m2
2025
15870770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438655 15870770 Umeblowany i wyposażony dom z własną linią brzegową jeziora Bielskie na działce o pow. 2359m2, gmina Wydminy OPIS DZIAŁKI: Powierzchnia działki: 2359m2; Przybliżone wymiary działki: 34,5m x 30m x 66,5m x 12m x 86m2; Działka dzięki umiejscowie...

Okrągłe (Okrągłe) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

1 350 000 PLN (16 875 zł/m2)

4
-
80 m2
2016
15888841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830397 15888841 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzedstawiamy Energooszczędny Dom Jednorodzinny z zamontowaną Fotowoltaiką, Pompą Ciepła i Rekuperacją, o powierzchni 132,41m2 po podłodze w tym 108,72 m² użytkowej.Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny koszt ...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

899 000 PLN (8 324 zł/m2)

5
-
108 m2
2026
15881624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27642073 15881624 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnklawa Stare Sady to nowoczesne domy jednorodzinne położone w miejscowości Stare Sady, tuż przy jeziorze Tałty, które jest częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Widok na jezioro ciągnie się wzdłuż całej miej...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 590 000 PLN (9 876 zł/m2)

5
-
161 m2
2026
15685604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23921030 15685604 Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości letniskowej Ruda, w gminie Biała Piska. To idealne miejsce dla miłośników natury, spokoju i aktywnego wypoczynku, zaledwie 1,5 km od publicznej plaży nad jezior...

Ruda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biała Piska)

620 000 PLN (5 741 zł/m2)

4
1
108 m2
2000
15872870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502939 15872870 Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej w Iłowo-Osada, Narzym, . Cena nieruchomości wynosi 215 000 PLN, co daje 2 415 PLN za metr kwadratowy. Składający się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni,WC, łazienki ,części podpiwniczonej oraz wiatroł...

Narzym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iłowo-Osada)

215 000 PLN (2 416 zł/m2)

2
1
89 m2
1969
15821616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26576791 15821616 Oferta skierowana jest do osób, które mają sprecyzowane marzenia i poszukują wyjątkowej nieruchomości na Mazurach, składającej się z romantycznego domu na dużej działce z linią brzegową jeziora i własnym pomostem. Właściciele tego niezwykłego miejsc...

Grabowo (Dobroszewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

3 300 000 PLN (508 zł/m2)

5
2
6500 m2
2013
15821603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26576782 15821603 Prosperujący gościniec wraz z 4 pokojowym mieszkaniem nad Jeziorem Szóstak.Atuty:- stan niewymagający wkładu własnego,- dobre opinie (9.010 - booking; 4,85 - opinie Google)- dostępny wraz z pełnym wyposażeniem (zarówno w pokojach jak i sprzęt ogrodow...

Czarnówka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

2 200 000 PLN (3 474 zł/m2)

12
-
633.3 m2
2003
14493011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mazury - Kątno, dwa domy, blisko jezioro, lasy 130904 14493011 VII-735. Kątno gm. Ostróda, działka gruntu 1197 m² (o wymiarach 18 na 66 m) zabudowana dwoma budynkami w tym:budynkiem mieszkalnym w technologii drewnianej, parterowym o Pz 80,32 m² w tym taras 18 m², Pu ok. 77,26 m² , kub. 400 m3, - &...

Kątno, ul. Kwiatowa

900 000 PLN (11 205 zł/m2)

7
2
80.32 m2
2009
15765249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25467864 15765249 Oferuję Państwu dom położony w miejscowości Wilimy, gmina Biskupiec, woj. warmińsko-mazurskie, nad przepięknym i malowniczym jeziorem Dadaj. W okolicy znajduje się plaża oraz restauracja. Jeżeli szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, położonego ...

Wilimy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

949 000 PLN (9 490 zł/m2)

5
1
100 m2
2013