• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Rychliki

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rychliki

Znaleźliśmy 634 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Warmińsko-Mazurskie

15887613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27788074 15887613 Dom do kapitalnego remontu przebudowy (lub możliwość wystąpienia o nowe warunki zabudowy) w Szczęsnym w podolsztyńskiej gminie Purda. Położony w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dodatkową zaletą jest duża powierzchnia działki ...

Szczęsne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

499 000 PLN (5 544 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15870783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438936 15870783 Dom z tarasem położony w atrakcyjnej lokalizacji - w Pluskach (gmina Stawiguda). Od brzegów jeziora Plusznego dzieli go zaledwie 500 m. Częściowo otoczony lasem, częściowo polami zapewnia ciszę i prywatność. Wyposażony w pełne media może być domem ca...

Pluski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

780 000 PLN (8 515 zł/m2)

4
2
91.6 m2
2012
15845773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26869423 15845773 Dom wolnostojący w Różnowie, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z Dywitami i Olsztynem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinedavn7r (jeśli nie widzisz spaceru skontaktuj się z pośrednikiem).LOKALIZA...

Różnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 170 000 PLN (4 476 zł/m2)

6
2
261.42 m2
2016
15821626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26576770 15821626 Na sprzedaż dom z prywatnym lasem Kopanki, gm. Purda, powiat olsztyński Szukasz domu uroczo zsynchronizowanego z naturalnym otoczeniem, z pełną prywatnością i własnym lasem? To właśnie znalazłeś, ten idealnie pasuje do Twoich marzeń. Na sprzedaż ...

Kopanki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

2 440 000 PLN (11 091 zł/m2)

7
3
220 m2
2006
15864177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27265007 15864177 OfertaDom w stanie surowym otwartym, zadaszony bez stolarki okiennej oraz drzwiowej.LokalizacjaStegny – malownicza miejscowość położona zaledwie 3 km od Pasłęka, oferuje idealne połączenie ciszy i spokoju z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktu...

Stegny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

339 000 PLN (1 885 zł/m2)

5
1
179.88 m2
2024
15849576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Lokalem i Halą produkcyjną, 2 garaże, Iława 26974714 15849576 Ten Dom to wyjątkowa propozycja dla osób przedsiębiorczych, rodzin wielopokoleniowych lub inwestorów szukających miejsca z realnym potencjałem zwrotu.Nieruchomość położona w cichej, spokojnej części miasta - na osiedlu domów jednorodzinnych, z piękny...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

849 000 PLN (2 637 zł/m2)

3
1
322 m2
1995
15662304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23495625 15662304 Dom nad jeziorem w Brzeźnie Łyńskim z własną linią brzegową jeziora Kiernoz Mały.Lokalizacja: Brzeźno Łyńskie, gmina Nidzica , powiat nidzicki, województwo warmińsko-mazurskie.Dane powierzchniowe:- działka o powierzchni 5959m2.- dom wolnostojący o po...

Brzeźno Łyńskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

1 500 000 PLN (18 750 zł/m2)

4
2
80 m2
2012
15862905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w stanie surowym blisko jeziora Kalwa 27233977 15862905 OPIS NIERUCHOMOŚCILokalizacja:Nieruchomość znajduje się cichej i spokojnej miejscowości Siedliska koło Pasymia. Ta urokliwa wieś położona jest nieopodal lasów Puszczy Napiwodzko - Ramuckiej. Najbliższe jezioro to Kalwa.Budynek:Stan surowy otwarty. Dw...

Siedliska (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

630 000 PLN (2 480 zł/m2)

5
2
254 m2
2009
15745770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 25065374 15745770 NA SPRZEDAŻDomek letniskowy zlokalizowany pomiędzy dwoma jeziorami, ok. 200m od jeziora Brożówka i 500m od jeziora Gołdopiwoobręb Brożówka gmina Kruklanki.Opis nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w miejscowości Broż&oac...

Kruklanki (Brożówka) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kruklanki)

325 000 PLN (13 542 zł/m2)

2
-
24 m2
-
15751020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom piętrowy w Giżycku | garaż + strych + piwnica 25132729 15751020 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Giżycku, zaledwie kilka minut spacerem od jeziora Niegocin. To propozycja idealna zarówno dla rodzin p...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

5
2
130 m2
1968
15795034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26087771 15795034 #Szukasz domu, w którym codziennie budzisz się otoczony ciszą i zielenią?#Domu, który nie tylko zachwyca swoją estetyką, ale również troszczy się o zdrowie Twojej rodziny ?#Właśnie taki jest dom szkieletowy z naturalnego drewna w Łynie, pow. nidzicki...

Łyna (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

820 000 PLN (8 705 zł/m2)

4
-
94.2 m2
2025
15727313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24715596 15727313 Oferuję Państwu na sprzedaż kamienicę mieszkaniowo-usługową położoną w bardzo dobrej lokalizacji Działdowa o łącznej powierzchni 165,5 m².Budynek usytuowany w centrum miasta przy ulicy Katarzyny, co dodatkowo wpływa na atut całej nieruchomości.W pobl...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

390 000 PLN (2 357 zł/m2)

4
2
165.5 m2
1978