• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Iława

Znalezionych ofert: 17

15756654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Inwestycyjna, WZ Mieszkalno-Usługowe 25258145 15756654 Działka inwestycyjna 3 000 m² - Iława, ul. Ziemowita - WZ E-MNU13 - Media - FV 23%Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,30 ha (3000 m²) w rozwijającej się części Iławy, przy ul. Ziemowita.Lokalizacja:Iława, woj. warmińsko-mazurs...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 152 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15735136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24850008 15735136 Działka pod dom 1-rodz. bliźniak - atrakcyjna lokalizacja w Iławie. - Działka o nr ewid. 327 i pow. 1035m2. Pod zabudowę mieszkaniową 1-rodzinną. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energi...

Iława (Iława) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

205 965 PLN

-
-
1035 m2
-
15848627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26946519 15848627 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 37 i pow. 913m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kanali...

Iława, ul. Zalewska

181 687 PLN (199 zł/m2)

-
-
913 m2
-
15848625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26946518 15848625 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. Dedykowana pod zabudowę bliźniaczą. - Działka o nr ewid. 38 i pow. 938m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. -...

Iława, ul. Zalewska

225 120 PLN (240 zł/m2)

-
-
938 m2
-
15848628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26946521 15848628 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 33 i pow. 912m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kanali...

Iława, ul. Zalewska

181 488 PLN (199 zł/m2)

-
-
912 m2
-
15848606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944945 15848606 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 310 i pow. 1066m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kana...

Iława, ul. Zalewska

212 134 PLN (199 zł/m2)

-
-
1066 m2
-
15848604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944956 15848604 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 36 i pow. 900m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kanali...

Iława, ul. Zalewska

179 100 PLN (199 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15848605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944955 15848605 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 39 i pow. 977m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kanali...

Iława, ul. Zalewska

194 423 PLN (199 zł/m2)

-
-
977 m2
-
15848608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944948 15848608 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 316 i pow. 1152m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kana...

Iława, ul. Zalewska

229 248 PLN (199 zł/m2)

-
-
1152 m2
-
15848602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944949 15848602 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 312 i pow. 1113m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kana...

Iława, ul. Zalewska

221 487 PLN (199 zł/m2)

-
-
1113 m2
-
15848609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944951 15848609 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 311 i pow. 1005m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kana...

Iława, ul. Zalewska

199 995 PLN (199 zł/m2)

-
-
1005 m2
-
15848586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944653 15848586 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 35 i pow. 889m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kanali...

Iława, ul. Zalewska

176 911 PLN (199 zł/m2)

-
-
889 m2
-