• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Adres-Bolejny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: adres-Bolejny

Znaleźliśmy 3,134 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Warmińsko-Mazurskie

15849576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Lokalem i Halą produkcyjną, 2 garaże, Iława 26974714 15849576 Ten Dom to wyjątkowa propozycja dla osób przedsiębiorczych, rodzin wielopokoleniowych lub inwestorów szukających miejsca z realnym potencjałem zwrotu.Nieruchomość położona w cichej, spokojnej części miasta - na osiedlu domów jednorodzinnych, z piękny...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

849 000 PLN (2 637 zł/m2)

3
1
322 m2
1995
15609700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osetno. 9 działek budowlanych blisko jeziora i las 22383502 15609700 Oferta sprzedaży działek w Osetnie - idealne miejsce pod budowę Twojego wymarzonego domu! Tylko w naszym biurze !Na sprzedaż - 9 działek budowlanych Osetno, gm. BiskupiecProponujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 11 800 m², podzieloną ...

Osetno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

861 400 PLN

-
-
11800 m2
-
15812316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26479040 15812316 Przestrzeń, która daje swobodę wyboru. Natura, widoki i komfort codziennego życia w jednym miejscu.Oferujemy działkę budowlaną pod zabudowę domu jednorodzinnego, położoną w wyjątkowym otoczeniu, gdzie cisza, przestrzeń i bliskość jeziora tworzą ideal...

Możne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

130 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
2998 m2
-
15662304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23495625 15662304 Dom nad jeziorem w Brzeźnie Łyńskim z własną linią brzegową jeziora Kiernoz Mały.Lokalizacja: Brzeźno Łyńskie, gmina Nidzica , powiat nidzicki, województwo warmińsko-mazurskie.Dane powierzchniowe:- działka o powierzchni 5959m2.- dom wolnostojący o po...

Brzeźno Łyńskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

1 500 000 PLN (18 750 zł/m2)

4
2
80 m2
2012
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15884026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27692054 15884026 70 m² blisko Olecka duży potencjałNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,2 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 1-piętrowego budynku w miejscowości Imionki, zaledwie 5 km od Olecka. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrz...

Imionki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

158 000 PLN (2 257 zł/m2)

2
1
70 m2
1965
15870431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27428408 15870431 73m2 dla rodziny  Osiedle Siejnik Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,95 m² położone na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku na Osiedlu Siejnik I w Olecku. To idealna propozycja dla rodziny szukającej funkcjonalnej prze...

Siejnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

419 000 PLN (5 819 zł/m2)

4
1
72 m2
1985
15857724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27132562 15857724 Działka budowlana położona w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i jeziora. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego podstawowe przeznaczenie terenu to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca.Dopuszczalne przeznaczenie to zabudowa...

Woryty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

219 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15887613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27788074 15887613 Dom do kapitalnego remontu przebudowy (lub możliwość wystąpienia o nowe warunki zabudowy) w Szczęsnym w podolsztyńskiej gminie Purda. Położony w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dodatkową zaletą jest duża powierzchnia działki ...

Szczęsne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

499 000 PLN (5 544 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15885246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721226 15885246 Wyjątkowa działka w miejscowości Łajs gm. Purda położona 100 m od jeziora, idealna na wybudowanie domu na wypoczynek lub do całorocznego zamieszkania.Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalno-usług...

Łajs (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

395 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15882087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657161 15882087 Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy doskonałą lokalizację z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy oraz...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 070 000 PLN (8 365 zł/m2)

8
-
367 m2
2003
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017