• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Adres-Mrozy Wielkie Mrozy Wielkie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: adres-Mrozy, Wielkie+Mrozy i Wielkie

Znaleźliśmy 3,124 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Warmińsko-Mazurskie

15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15892443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898773 15892443 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na parterze budynku przy ul. Kolejowej 36 w Olecku.Nieruchomość o powierzchni 38,42 m² składa się z:- przestronnego salonu,- oddzielnej kuchni,- sypialni,- łazienki z...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

225 000 PLN (5 921 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15858793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27155266 15858793 Działki 7740 m² Rogojny 400 m od jeziora ŁaźnoNa sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 7740 m² położona w miejscowości Rogojny (gmina Świętajno), w spokojnym i malowniczym otoczeniu mazurskiej przyrody. Nieruchomość znajduje się zaledwie 400 met...

Rogojny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

85 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
7740 m2
-
15850986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27011139 15850986 Centrum Ełku Potencjał inwestycyjny Garaż 306 m² działkiNa sprzedaż część domu dwurodzinnego obejmująca mieszkanie na piętrze, lokal usługowy na parterze oraz piwnicę, zlokalizowana przy ul. Gdańskiej 131 w Ełk. Nieruchomość oferuje łącznie ponad ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

695 000 PLN (4 088 zł/m2)

4
2
170 m2
1974
15728201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe mieszkanie - 2 balkony, 2 łazienki, 7kW 24739370 15728201 Luksusowe mieszkanie w prestiżowej części IławyIława - perła Mazur Zachodnich, miasto nad najdłuższym jeziorem w Polsce - Jeziorakiem. To tutaj, na prestiżowym i nowoczesnym osiedlu z windą i pełną infrastrukturą miejską, znajduje się wyjątkowe miesz...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 190 000 PLN (11 122 zł/m2)

4
2
107 m2
2018
15863560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27252202 15863560 Działka 7974 m² Lakiele 2 działki rzeczka tylko 10 złm²Na sprzedaż dwie przylegające działki (nr 82 i 83) o łącznej powierzchni 7974 m², położone w miejscowości Lakiele, w pobliżu Kowal Oleckich. Nieruchomość tworzy jedną długą działkę o wymiarac...

Lakiele (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

79 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
7974 m2
-
15863356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27244807 15863356 Działka 7059 m² Zatyki WZ na 2 domy narożna 14 km od OleckaNa sprzedaż działka o powierzchni 7059 m² położona w miejscowości Zatyki, zaledwie 14 km od Olecka. Nieruchomość usytuowana jest na skrzyżowaniu drogi asfaltowej i utwardzonej drogi szutr...

Zatyki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

249 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
7059 m2
-
15862293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27223642 15862293 Mieszkanie z potencjałem - ul. Jagiellońska 31, Olsztyn Idealna lokalizacja pod biuro lub drobne usługi Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 62,93 m² , położone na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy z 1908 roku. Obecn...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

459 000 PLN (7 403 zł/m2)

2
-
62 m2
1908
15861414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27206549 15861414 Działka inwestycyjna 1873 m² Dom + garaże Ełk 3UHNa sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym działka o powierzchni 1873 m² zabudowana domem ok. 120 m² oraz garażem 3-stanowiskowym (72 m²), położona w Ełku między ulicą Grajewską i Ma...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 550 000 PLN (12 602 zł/m2)

3
2
123 m2
1930
15858433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27149391 15858433 Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m². W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, m.in. liczne sklepy spożywcze takie jak, Biedronka, Żabka oraz apteki, przystanki autobusowe i...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

520 000 PLN (8 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1956
15889566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27853040 15889566 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowo powstające osiedle domów jednorodzinnych budowane jest na osiedlu Mazurskim w Dywitach. Będzie docelowo składać się z 16 budynków wg. indywidualnego projektu architektonicznego. Projekt powstał przy w...

Dywity (Dywity) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 120 000 PLN (8 485 zł/m2)

5
-
132 m2
2025
15883939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Ostródzie przy ul. 21-go Stycznia, na parterze, 27685251 15883939 REZERWACJAIV-1164. Mieszkanie w Ostródzie przy ul. 21-go Stycznia, na parterze,o pow. 41,30 m2, składające się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Powierzchnią dodatkową jest balkon i piwnica o pow. 3,20 m2.Nie wymaga remontu, do zamieszk...

Ostróda, ul. 21 Stycznia

290 000 PLN (7 022 zł/m2)

2
1
41.3 m2
1972