• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Adres-Olsztyn Pojezierze Dworcowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: adres-Olsztyn+Pojezierze+Dworcowa

Znaleźliśmy 3,127 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Warmińsko-Mazurskie

15568031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 21505917 15568031 Działka siedliskowa w miejscowości Sławka Mała, około 7 kilometrów od Nidzicy.Istnieje możliwość dokupienia także kilku sąsiadujących działek ( z prawej strony )Przy działce jest prąd.Miejscowość spokojna, cicha, blisko lasy i liczne jeziora. Tereny ...

Sławka Mała (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kozłowo)

190 000 PLN

-
-
6671 m2
-
15808407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26390762 15808407 2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w ElbląguSzukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealna.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 3...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

248 000 PLN (6 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1900
15786660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25912739 15786660 Twoja przestrzeń, Twój czas, Twój wybórWyobraź sobie poranek w Krzewsku pierwsze promienie słońca przebijają się przez drzewa, ptaki śpiewają, a Twój przyszły dom stoi w otoczeniu zieleni. Ta działka o powierzchni 3362 m² to nie tylko grunt to prze...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

115 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
3362 m2
-
15785056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25865643 15785056 Nowa oferta działek w Krzewsku k. Elbląga! Atrakcyjne parcele budowlane i rolne położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 10 km od miasta. Teren płaski, nasłoneczniony, z dostępem do wody i udziałem w drodze wewnętrznej. Jedna z działek (3633 ...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

135 000 PLN (37 zł/m2)

-
-
3633 m2
-
15782625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25845657 15782625 Opis nieruchomościNowa oferta działek budowlanych i rolnych położonych w malowniczej miejscowości Krzewsk, zaledwie kilka kilometrów od Elbląga. Działki zlokalizowane są na terenie projektowanego osiedla domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni, pó...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

100 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
973 m2
-
15782277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25839125 15782277 Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka codzienność działki w Krzewsku k. Elbląga!Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty działek budowlanych i rolnych położonych w urokliwej miejscowości Krzewsk, zaledwie 10 minut od Elbląga. To przestrzeń, w kt...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

115 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
1135 m2
-
15398886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17661887 15398886 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu w celu umówienia się na oglądanie działki. Jest to wyjątkowa okazja, aby stworzyć własny dom marzeń w harmonii z otaczającą naturą. Serdecznie zapraszamy!Dostęp do głównych dróg i bliskość Morąga umo...

Jędrychówko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

120 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
3075 m2
-
15864177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27265007 15864177 OfertaDom w stanie surowym otwartym, zadaszony bez stolarki okiennej oraz drzwiowej.LokalizacjaStegny – malownicza miejscowość położona zaledwie 3 km od Pasłęka, oferuje idealne połączenie ciszy i spokoju z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktu...

Stegny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

339 000 PLN (1 885 zł/m2)

5
1
179.88 m2
2024
15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970
15886147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Mszanowie w gminie Bratian na Mazurach Zach. 27749480 15886147 Mieszkanie w Mszanowie w gminie Bratian na Mazurach Zach. - W nowoczesnym, z windą, III p. budynku mieszkalnym z 2020r. - Lokal 2 pokojowy z kuchnią w zabudowie z łazienką z WC i kabiną prysznicową. z przedpokojem. Mieszkanie częściowo umeblow...

Mszanowo, ul. Podleśna

389 000 PLN (7 939 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15849576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Lokalem i Halą produkcyjną, 2 garaże, Iława 26974714 15849576 Ten Dom to wyjątkowa propozycja dla osób przedsiębiorczych, rodzin wielopokoleniowych lub inwestorów szukających miejsca z realnym potencjałem zwrotu.Nieruchomość położona w cichej, spokojnej części miasta - na osiedlu domów jednorodzinnych, z piękny...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

849 000 PLN (2 637 zł/m2)

3
1
322 m2
1995
15609700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osetno. 9 działek budowlanych blisko jeziora i las 22383502 15609700 Oferta sprzedaży działek w Osetnie - idealne miejsce pod budowę Twojego wymarzonego domu! Tylko w naszym biurze !Na sprzedaż - 9 działek budowlanych Osetno, gm. BiskupiecProponujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 11 800 m², podzieloną ...

Osetno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

861 400 PLN

-
-
11800 m2
-