• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Elbląg

Znalezionych ofert: 67

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15887776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794238 15887776 Oferta Na sprzedaż mieszkanie 44m², pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu.Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rechniowskiego to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

259 000 PLN (5 886 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15864159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264880 15864159 OfertaNa sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,50 m², usytuowane na 2. piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w cenionej, zielonej części Elbląga – nad Jarem, przy ul. Kłoczowskiego.LokalizacjaNieruchomość położona jest w spok...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

395 000 PLN (7 822 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2007
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15808407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26390762 15808407 2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w ElbląguSzukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealna.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 3...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

248 000 PLN (6 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1900
15724988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24666375 15724988 Nieruchomość 3-poziomowa: mieszkanie 127,5 m² + lokal usługowy 58,7 m² - jedna oferta sprzedażyElbląg to miasto o bogatej historii i malowniczych krajobrazach. Starówka elbląska jest jedną z najpiękniejszych w Polsce, przyciągając turystów oraz oferu...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 950 000 PLN (10 484 zł/m2)

5
-
186 m2
2005
15889813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862108 15889813 OFERTA:Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Bema 5B w Elblągu, na 4. piętrze w budynku z windą. Lokal o powierzchni 50,87 m² wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, bardzo dobrym doświetleniem ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

669 000 PLN (13 151 zł/m2)

2
-
50.87 m2
2018
15890184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874385 15890184 OFERTA: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m², położone na 3. piętrze bloku przy ul. Mikołaja Kopernika w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,23 m², a dodatkowym atutem jest balkon. Nieruchomość stanowi dobrą pro...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

269 000 PLN (7 156 zł/m2)

2
1
37.59 m2
1975
15872426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27492848 15872426 OfertaNa sprzedaż mieszkanie 53,54m², pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu.Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grottgera to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia szy...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

409 000 PLN (7 639 zł/m2)

2
-
53.54 m2
-
15889701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858967 15889701 OfertaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,11 m², położone w Elblągu przy ul. Robotniczej. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w budynku mieszkalnym należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej „Sielanka”. W najbliższym czasie planowana jest ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

250 000 PLN (5 307 zł/m2)

3
-
47.11 m2
1972
15819587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealna lokalizacja 2 pokoje balkon i parking 26638886 15819587 Na sprzedaż 2 pokoje 53,3 m² + piwnica ul. Królewiecka, Elbląg gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,3 m², położone przy ul. Królewieckiej w Elblągu, z osobną kuchnią i dużą piwnicą ok. 6,4...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

375 000 PLN (6 356 zł/m2)

2
1
59 m2
1981
15885887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 4 pokojowe mieszkanie po remoncie 27743195 15885887 FENIKS Nieruchomości - Twój nowy Start, Twój nowy Adres. Poszukujesz mieszkania które pachnie nowością? Zapoznaj się z nasza ofertą: FENIKS Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie 4 pokojowe przy ulicy Kasprzaka Parametry mieszkania: * 4 ...

Elbląg, ul. Marcina Kasprzaka

519 000 PLN (8 708 zł/m2)

4
2
59.6 m2
-
15885365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27727195 15885365 Oferta: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Elbląga, przy ul. Giermków. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą urządzić ją dokładnie po swojemu.Lokalizacja: Centrum miasta zapewnia wygodę każdego dnia. W pobl...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

255 000 PLN (5 459 zł/m2)

2
-
46.71 m2
1950