• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Lubajny Poznań-Nowe Miasto

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Poznań-Nowe, Miasto i Lubajny

Znaleźliśmy 607 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warmińsko-Mazurskie

15861409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206553 15861409 Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum OleckaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.Stan: do generalnego remontu - idealna propozycja dla osó...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1990
15699672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie do NEGOCJACJI 24173645 15699672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej okolicy i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie oferuje ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15872927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506732 15872927 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,8 m2 z piwnicą i miejscem postojowym.Idealna propozycja dla rodziny bądź inwestora pod wynajem. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Mrągowie przy ul. Wojska Polskiego.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

419 000 PLN (6 466 zł/m2)

3
1
64.8 m2
1960
15869753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408258 15869753 Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Olsztyńskim Zatorzu - Jagiellońska 29.Nieruchomość z potencjałem dla ludzi ceniących przestrzeń, bliskość centrum, a także doceniających urok kamienic.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER:https:sb360...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

475 000 PLN (4 630 zł/m2)

3
1
102.6 m2
1900
15784930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25863949 15784930 PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNAPrzestronne mieszkanie 82,20 m2 w centrum Olsztyna, 3-pokojowe, 2 balkony, położone na 1 piętrze. Do ceny mieszkania należy miejsce w garażu podziemnym, które jest obowiązkowe do zakupu wraz z mieszkaniem.Doskonała opcja d...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

729 000 PLN (8 869 zł/m2)

3
1
82.2 m2
1997
15808407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26390762 15808407 2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w ElbląguSzukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealna.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 3...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

248 000 PLN (6 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1900
15886147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Mszanowie w gminie Bratian na Mazurach Zach. 27749480 15886147 Mieszkanie w Mszanowie w gminie Bratian na Mazurach Zach. - W nowoczesnym, z windą, III p. budynku mieszkalnym z 2020r. - Lokal 2 pokojowy z kuchnią w zabudowie z łazienką z WC i kabiną prysznicową. z przedpokojem. Mieszkanie częściowo umeblow...

Mszanowo, ul. Podleśna

389 000 PLN (7 939 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15870431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27428408 15870431 73m2 dla rodziny  Osiedle Siejnik Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,95 m² położone na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku na Osiedlu Siejnik I w Olecku. To idealna propozycja dla rodziny szukającej funkcjonalnej prze...

Siejnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

419 000 PLN (5 819 zł/m2)

4
1
72 m2
1985
15822682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26633188 15822682 Przestronne mieszkanie 141 m² (180 m² po podłodze) Olsztyn, ul. AndersaNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Generałów. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni domu w miejskim wydaniu. Wnętrze wyróżnia się autorsk...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

990 000 PLN (7 021 zł/m2)

6
2
141 m2
1977
15885887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 4 pokojowe mieszkanie po remoncie 27743195 15885887 FENIKS Nieruchomości - Twój nowy Start, Twój nowy Adres. Poszukujesz mieszkania które pachnie nowością? Zapoznaj się z nasza ofertą: FENIKS Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie 4 pokojowe przy ulicy Kasprzaka Parametry mieszkania: * 4 ...

Elbląg, ul. Marcina Kasprzaka

519 000 PLN (8 708 zł/m2)

4
2
59.6 m2
-