• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Olsztyn

Znalezionych ofert: 152

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15878028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27587019 15878028 Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu lasu, 400 m do jeziora Żbik. Wymaga remontu - po nim dobrze poczują t...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

374 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
1
47.1 m2
2000
15853995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067446 15853995 Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania.Słoneczne i przestronne z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne pod inwestycję jak i do użytku własnego. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlineprhyos (jeśli...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

459 000 PLN (9 273 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1980
15884111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695276 15884111 Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinenc6y39 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem)LOKALI...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

509 000 PLN (8 290 zł/m2)

3
2
61.4 m2
1964
15861250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27201235 15861250 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji, zarówno do zamieszkania, jak i pod inwe...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

309 000 PLN (8 068 zł/m2)

2
-
38.3 m2
1965
15784930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25863949 15784930 PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNAPrzestronne mieszkanie 82,20 m2 w centrum Olsztyna, 3-pokojowe, 2 balkony, położone na 1 piętrze. Do ceny mieszkania należy miejsce w garażu podziemnym, które jest obowiązkowe do zakupu wraz z mieszkaniem.Doskonała opcja d...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

729 000 PLN (8 869 zł/m2)

3
1
82.2 m2
1997
15757890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25308795 15757890 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 77 m2 na kameralnym osiedlu Leśna Oaza (ul. Zientary-Malewskiej) - propozycja dla osób ceniących bliskość natury, odpoczynek od miejskiego zgiełku, a jednocześnie komfortowe, przestronne wnętrza. Funkcjonalny rozkład ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

970 000 PLN (12 568 zł/m2)

3
1
77.18 m2
2021
15829541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26627227 15829541 REZERWACJARozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób szukających spokojnego sąsiedztwa.Obejrzyj link do wirtualne...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

430 000 PLN (8 940 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1991
15790750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25976193 15790750 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Warmińskiej 6, oferuje wyjątkowe połączenie życia w przestronnej kamienicy i miejskiej wygody. To atrakcyjna propozycja dla osób ceniących unikalny charakter tej architektury...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

260 000 PLN (4 719 zł/m2)

2
-
55.1 m2
1907
15827719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598102 15827719 Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,98 m2 z trzema balkonami. Położone na 3 piętrze. Doskonała opcja dla osób szukających wygody, bliskości terenów zielonych oraz komfortowych warunków życia.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

734 000 PLN (10 489 zł/m2)

3
-
69.98 m2
2001
15697191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24128498 15697191 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działalności gospodarczej.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinero01zh ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (12 005 zł/m2)

2
1
60.81 m2
2014
15604422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22286436 15604422 3-4 pokojowe nowe - dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy tuż przy Parku Centralnym, Starym Mieście, z funkcjonalną antresolą, drugą łazienką na piętrze. Obejrzyj wirtualny spacer: https:sb360.onlinemjfzmh ( jeśli nie widzisz linku sko...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

850 000 PLN (8 673 zł/m2)

3
2
98 m2
2020
15846549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26889449 15846549 Są mieszkania, które się tylko ogląda… i są takie, w których po obejrzeniu od razu chce się zamieszkać. To jest zdecydowanie ten drugi przypadek. GrupaCDF oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,42 m², położone na dru...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

999 000 PLN (12 579 zł/m2)

4
1
79.42 m2
2020