• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Olsztyn

Znalezionych ofert: 152

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15807653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26376158 15807653 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m² - drugie piętro, położone przy ul. Dworcowej 6 w Olsztynie.Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony (całość widoczna na zdjęciach pozostaje w cenie). Mieszkanie nadaje się do nat...

Olsztyn (Osiedle pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

375 000 PLN (8 152 zł/m2)

2
1
46 m2
1985
15839138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26741122 15839138 SPRZEDANE! Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o bardzo korzystnym usytuowaniu względem stron świata oraz samego budynku - 1 piętro. Powierzchnia użytkowa wynosi 78,91 m 2 , a sam charakter nieruchomości jest idealnym dla rodziny z dzie...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

849 000 PLN (10 885 zł/m2)

4
-
78 m2
2021
15655759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23393770 15655759 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym w Olsztynie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 72,3 m², zlokalizowanego w Olsztynie przy ulicy Jeziołowicza. To atrakcyjna propozycja ...

Olsztyn (Pieczewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

4
1
72 m2
1970
15655906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23396011 15655906 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Olsztyna!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 48,5 m², usytuowanego w Olsztynie przy ulicy Osińskiego 6. To idealna propozycja dla singli, par, mał...

Olsztyn (Osiedle podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

500 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15655755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23393775 15655755 Wyjątkowa oferta inwestycyjna i idealne miejsce dla rodziny w sercu Olsztyna!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 57,9 m², położonego przy ulicy Dworcowej 58 w Olsztynie. To idealna propozycja zarówno d...

580 000 PLN (10 175 zł/m2)

4
1
57 m2
1970
15466815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 19198387 15466815 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

454 720 PLN (16 240 zł/m2)

1
1
28 m2
2024
15122058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 10323721 15122058 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

639 995 PLN (15 610 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15888726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27821482 15888726 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,61 m², położone na nowoczesnym osiedlu Aurora w Olsztynie przy ul. Barcza.W cenie zawarte jest naziemne miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska o po...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

610 000 PLN (13 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2019
15822682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26633188 15822682 Przestronne mieszkanie 141 m² (180 m² po podłodze) Olsztyn, ul. AndersaNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Generałów. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni domu w miejskim wydaniu. Wnętrze wyróżnia się autorsk...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

990 000 PLN (7 021 zł/m2)

6
2
141 m2
1977
15852685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037986 15852685 Mieszkanie znajduje się przy ul. Generała Stefana Grota-RoweckiegoUKŁAD: -Salon z aneksem kuchennym-Oddzielna sypialnia-Łazienka z WC-KorytarzLOKALIZACJA:-Tuż obok rzeka Łyna, las i trasy spacerowe.-W pobliżu sklepy spożywcze, apteka, przystanki auto...

520 000 PLN (11 556 zł/m2)

2
1
45 m2
2004
15479367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19480783 15479367 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o dużym potencjale. Lokalizacja nieruchomości to Olsztyn, dzielnica Zatorze, ulica Rataja - jednym zdaniem to świetne miejsce dla osób szukających dla siebie przestrzeni do życia i pracy.Mieszkanie wymaga remontu a uk...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

405 000 PLN (10 125 zł/m2)

2
1
40 m2
1968
15887923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. Poprzeczna, garderoba, Quatro, duży balkon 27797127 15887923 Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,45 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego bloku na osiedlu Quatro w Olsztynie, przy ul. Poprzecznej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane i wyposażone.LokalizacjaMieszkanie z...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (12 167 zł/m2)

3
1
60 m2
2023