• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Olsztyn

Znalezionych ofert: 142

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15895339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962053 15895339 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,39 m², położone w Olsztynie przy ul. Armii Krajowej 7. Nieruchomość znajduje się na 7. — ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku i oferuje widok na Jezioro Kortowskie oraz otacza...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 280 000 PLN (17 682 zł/m2)

3
1
72.39 m2
2015
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15869753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408258 15869753 Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Olsztyńskim Zatorzu - Jagiellońska 29.Nieruchomość z potencjałem dla ludzi ceniących przestrzeń, bliskość centrum, a także doceniających urok kamienic.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER:https:sb360...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

475 000 PLN (4 630 zł/m2)

3
1
102.6 m2
1900
15829541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26627227 15829541 REZERWACJARozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób szukających spokojnego sąsiedztwa.Obejrzyj link do wirtualne...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

430 000 PLN (8 940 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1991
15878028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27587019 15878028 Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu lasu, 400 m do jeziora Żbik. Wymaga remontu - po nim dobrze poczują t...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

374 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
1
47.1 m2
2000
15853995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067446 15853995 Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania.Słoneczne i przestronne z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne pod inwestycję jak i do użytku własnego. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlineprhyos (jeśli...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

459 000 PLN (9 273 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1980
15827719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598102 15827719 Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,98 m2 z trzema balkonami. Położone na 3 piętrze. Doskonała opcja dla osób szukających wygody, bliskości terenów zielonych oraz komfortowych warunków życia.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

734 000 PLN (10 489 zł/m2)

3
-
69.98 m2
2001
15884111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695276 15884111 Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinenc6y39 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem)LOKALI...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

509 000 PLN (8 290 zł/m2)

3
2
61.4 m2
1964
15861250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27201235 15861250 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji, zarówno do zamieszkania, jak i pod inwe...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

309 000 PLN (8 068 zł/m2)

2
-
38.3 m2
1965
15784930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25863949 15784930 PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNAPrzestronne mieszkanie 82,20 m2 w centrum Olsztyna, 3-pokojowe, 2 balkony, położone na 1 piętrze. Do ceny mieszkania należy miejsce w garażu podziemnym, które jest obowiązkowe do zakupu wraz z mieszkaniem.Doskonała opcja d...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

729 000 PLN (8 869 zł/m2)

3
1
82.2 m2
1997