• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Straduny

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Straduny

Znaleźliśmy 613 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warmińsko-Mazurskie

15808407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26390762 15808407 2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w ElbląguSzukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealna.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 3...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

248 000 PLN (6 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1900
15886147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Mszanowie w gminie Bratian na Mazurach Zach. 27749480 15886147 Mieszkanie w Mszanowie w gminie Bratian na Mazurach Zach. - W nowoczesnym, z windą, III p. budynku mieszkalnym z 2020r. - Lokal 2 pokojowy z kuchnią w zabudowie z łazienką z WC i kabiną prysznicową. z przedpokojem. Mieszkanie częściowo umeblow...

Mszanowo, ul. Podleśna

389 000 PLN (7 939 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15884026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27692054 15884026 70 m² blisko Olecka duży potencjałNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,2 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 1-piętrowego budynku w miejscowości Imionki, zaledwie 5 km od Olecka. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrz...

Imionki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

158 000 PLN (2 257 zł/m2)

2
1
70 m2
1965
15870431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27428408 15870431 73m2 dla rodziny  Osiedle Siejnik Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,95 m² położone na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku na Osiedlu Siejnik I w Olecku. To idealna propozycja dla rodziny szukającej funkcjonalnej prze...

Siejnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

419 000 PLN (5 819 zł/m2)

4
1
72 m2
1985
15822682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26633188 15822682 Przestronne mieszkanie 141 m² (180 m² po podłodze) Olsztyn, ul. AndersaNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Generałów. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni domu w miejskim wydaniu. Wnętrze wyróżnia się autorsk...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

990 000 PLN (7 021 zł/m2)

6
2
141 m2
1977
15790990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25982012 15790990 Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% ROI Os. GenerałówPrezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m², położoną w zadbanym budynku na IV piętrze. Mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem wynajmu długot...

815 000 PLN (7 913 zł/m2)

6
2
103 m2
1995
15885887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 4 pokojowe mieszkanie po remoncie 27743195 15885887 FENIKS Nieruchomości - Twój nowy Start, Twój nowy Adres. Poszukujesz mieszkania które pachnie nowością? Zapoznaj się z nasza ofertą: FENIKS Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie 4 pokojowe przy ulicy Kasprzaka Parametry mieszkania: * 4 ...

Elbląg, ul. Marcina Kasprzaka

519 000 PLN (8 708 zł/m2)

4
2
59.6 m2
-
15864303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27264842 15864303 OFERTA Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,2 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku w miejscowości Stoboje pod Elblągiem. W cenie nieruchomości zawarte są liczne dodatkowe udogodnienia, w tym garaż wolnostojący ...

Stoboje (Warmińsko-Mazurskie, gm. Milejewo)

459 000 PLN (5 387 zł/m2)

5
-
85.2 m2
1985
15864194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27264953 15864194 OfertaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90,37m², 4 pokoje w miejscowości Mokajny.LokalizacjaMokajny wieś położona w północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, na obszarze Wysoczyzny Elbląskiej – około 3,5 km od Dzierzgonia, 28 k...

Mokajny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rychliki)

129 000 PLN (1 427 zł/m2)

4
-
90.37 m2
-
15863574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA 27252250 15863574 Biuro nieruchmości Goodlife-Estates oferuje Państwu jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48m2 przy ulicy Igora Sikiryckiego na osiedlu Pieczewo,słynącego z bliskości zieleni,parków,lasów i jezior.Lokalizacja: Nieruchmość odsunięta jes...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

485 000 PLN (10 104 zł/m2)

3
1
48 m2
1998
15857501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2 pokoje | Jasne w świetnej lokalizacji 27122838 15857501 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2, położone na nowym, spokojnym osiedlu w Iławie.Lokal jest bardzo ustawny i dobrze doświetlony, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego życia.Mieszkanie składa się z:-Przestronnego salon...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

404 760 PLN (8 799 zł/m2)

2
1
46 m2
2012
15779973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25795246 15779973 Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przytulnego i bardzo ciepłego mieszkania o powierzchni 39,9 m², zlokalizowanego w samym sercu Elbląga, przy schowanej przed miejskim zgiełkiem ulicy Plac Wolności. Te przytulne mieszkanie mieści się na wygo...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

339 000 PLN (8 496 zł/m2)

1
1
39.9 m2
-