- Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Maroz
Znalezionych ofert: 0
Znaleźliśmy 647 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Warmińsko-Mazurskie
Szczęsne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)
499 000 PLN (5 544 zł/m2)
Pluski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)
780 000 PLN (8 515 zł/m2)
Siedliska (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)
630 000 PLN (2 480 zł/m2)
Kruklanki (Brożówka) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kruklanki)
325 000 PLN (13 542 zł/m2)
Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)
799 000 PLN (6 146 zł/m2)
Brzeźno Łyńskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)
1 500 000 PLN (18 750 zł/m2)
Łyna (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)
820 000 PLN (8 705 zł/m2)
Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)
390 000 PLN (2 357 zł/m2)
Tatary (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)
790 000 PLN (4 566 zł/m2)
Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)
820 000 PLN (7 455 zł/m2)
Drygały (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biała Piska)
430 000 PLN (3 071 zł/m2)