sprzedaż • działka • budowlana


warmińsko-mazurskie • Piecki


30 000 PLN
7 060 €
5 875 £
7 655 $
  • 1 112
27 zł
6 €
5 £
7 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


Na sprzedaż działki budowlane w gminie Piecki

Powierzchnia:

1) 1112m2;

2) 1081m2;

3) 1087m2;

4) 1101m2;

do każdej działki sprzedawany będzie udział w drodze wewnętrznej o pow. 404m2;W ewidencji gruntów działki figurują jako grunt budowlany - Bp;


Kształt każdej działki: zbliżony do prostokąta;


Wymiary pojedynczej działki: szer. ok. 21m długość ok. 47m;


Ukształtowanie: całość obszaru jest płaska, z uskokiem o różnicy poziomów od 1m do 1,5m (w zachodniej części, niedaleko drogi);


Teren zakrzaczony, nieliczne drzewa, na działce nr 4 posadowiony budynek wagi - do rozbiórki;


Sąsiedztwo: pojedyncze domy, działki niezabudowane, antena GPS w odległości ok. od 30m do 50m;


Odległość od jeziora: ok. 900m;Uzbrojenie:Prąd: tak, przy działce;


Woda: tak, wodociąg w drodze wewnętrznej oraz na działce nr 4;


Kanalizacja: brak;


Sieć telekomunikacyjna: tak;


Dojazd: droga asfaltowa, następnie zjazd w drogę wewnętrzną nieurządzoną;Stan prawny:Własność: użytkowanie wieczyste do grudnia 2089r;


Księga wieczysta: tak;Lokalizacja:Nawiady, gmina Piecki;


Przy drodze wojewódzkiej nr 601;


Piecki: ok. 3km;


Mrągowo: ok. ok. 18km;


Szczytno: ok. 31km;


Giżycko: ok. 60km;


Ostrołęka: ok. 80km;


Warszawa: ok. 210km;


Bardzo dobre połączenie komunikacyjne;Cena: 30.0 00 zł za 1 działkę z udziałem w drodze wewnętrznej

Atrakcje okolicy:

Najbliższa okolica oferuje:Jezioro Nawiady: powierzchnia ok. 220 ha, głębokość maks. ok. 25,8 m, dno piaszczysto - muliste. Brzegi płaskie, otoczone podmokłymi łąkami, a w części południowej mokradłami i bagnami. Jedynie na północy brzeg jest wysoki i tu największe powierzchnie zajmują pola uprawne. Ryby w jeziorze: sielawa, lin, szczupak.


Krutynia: rzeka na Pojezierzu Mazurskim, dopływ Pisy. Szlak kajakowy. Krutynia płynie przez rezerwat krajobrazowo-wodno-leśny położony na terenie dwu gmin: Mikołajki i Ruciane-Nida. Jej długość to 99 km, a powierzchnia dorzecza wynosi 638 km².


Iznota: Galindia - mazurski Eden.Odwiedzający ukrytą w Puszczy Piskiej posiadłość cofają się w czasie, trafiając do tajemniczej krainy Galindów - ludu, który zamieszkiwał te ziemie od V w. p.n.e. i zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach przed nadejściem Krzyżaków. Średniowieczne kroniki wspominają o nieustraszonym wodzu plemienia, Yzeggusie.


Kadzidłowo: Cmentarz staroobrzędowców - W 1830 roku na tereny Mazur przybyli staroobrzędowcy, zwani też filiponami, raskolnikami czy starowiercami. Ponieważ nie zgodzili się na reformy patriarchy prawosławnego Nikona, byli prześladowani przez władze carskie i cerkiewne. Część z nich zbiegła na Suwalszczyznę i Mazury.


Kadzidłowo: Prywatny Park Dzikich Zwierząt - na ponad 100 ha można przyjrzeć się z bliska dzikim mieszkańcom Puszczy Piskiej, takim jak: sarny, jelenie, daniele oraz rzadkim gatunkom: syberyjskim jeleniom Dybowskiego, św. Huberta, a nawet żubrom, łosiom i wilkom. Na specjalnie ogrodzonym terenie znajduje się wiele gatunków ptactwa leśnego, m.in.: czaple, żurawie, puchacze.


Ruciane - Nida: pomnik w formie ławeczki na której siedzi naturalnej wielkości postać Agnieszki Osieckiej został odsłonięty 19 maja 2012 roku na skwerku przed Zespołem Szkół Samorządowych, noszącym imię wybitnej artystki.


Ruciane - Nida: Śluza Guzianka - śluza komorowa znajdująca się pomiędzy jeziorami Guzianka Mała i Bełdany. Wybudowana w roku 1879. Umożliwia żeglugę pomiędzy jeziorami ze względu na różnice ich poziomów.


Onufryjewo: cmentarz staroobrzędowców - na skraju lasu, za wsią znajduje się czynny do dzisiaj cmentarz staroobrzędowców, a obok niego niewielki, zaniedbany cmentarz ewangelicki.


Wierzba: prom linowy - kursuje z Wierzby w Gminie Ruciane-Nida przez jezioro Bełdany. Prom "Bełdany" w Wierzbie stanowi poza środkiem transportu atrakcję turystyczną. Porusza się wzdłuż 360-metrowej liny położonej na dnie jeziora. Promem transportowane są samochody i ludzie. Podróż trwa około 10 min.::DODATKOWE INFORMACJE
Prąd: jest
Gaz: brak
Woda: tak
Kanalizacja: brak
Linie telefoniczne: TAK
Wymiary działki [m]: 44
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie działki: brak
Warunki zabudowy: możliwość uzyskania


::KONTAKT DO AGENTA
Joanna Grażulewicz
+48 87 4281938
+48 87 4281938  • powierzchnia: 1112 m2
  • powierzchnia działki: 1112 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek