sprzedaż • działka • rekreacyjna


warmińsko-mazurskie • Urowo


109 000 PLN
25 511 €
21 304 £
28 506 $
  • 1 127
97 zł
23 €
19 £
25 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Szukasz miejsca do wypoczynku usytuowanego w otoczeniu mazurskich lasów i jezior?

Przedmiotem oferty jest działka o numerze 306/60 przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną o powierzchni 1127 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości wypoczynkowej Urowo w województwie warmińsko-mazurskim. Oddalona jest ona o 22 km od miasta Iława i 16 km od miasta Zalewo. Miejscowość położona jest nad Jeziorem Kocioł, od którego nieruchomość dzieli 200 m. W najbliższej okolicy znajdują się także jeziora Gil Wielki, Kraga, Dauby i Jeziorak.

Działka jest kompletnie uzbrojona ( woda, prąd, szambo) oraz ogrodzona siatką z automatyczną bramą wjazdową. Działka wyposażona jest w instalację do monitoringu oraz system sygnalizacji włamania na teren działki.

Na działce zostały przygotowane fundamenty pod budowę domku rekreacyjnego "KAS 60 Kołobrzeg S" wraz z dokumentacją projektową.

W cenę sprzedaży wliczony jest blaszany garaż o wymiarach 5 x 6 m oraz traktorek ogrodowy do koszenia trawy.Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i umów się na prezentację.

Michał Wytrążek
tel.: 608 680 718
freedom nieruchomości Iława
Zapraszam do naszej placówki w Iławie ul. Jana III Sobieskiego 16 B
Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 1127 m2
  • powierzchnia działki: 1127 m2
  • ogrodzenie: ogrodzona

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek