• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Wikielec

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wikielec

Znaleźliśmy 1,626 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Warmińsko-Mazurskie

15846815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893922 15846815 BURMISTRZ LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE MIASTA LIDZBARK WARMIŃSKI Działka gruntu poł...

Lidzbark Warmiński (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

141 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1581 m2
-
15320769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15703561 15320769 IGK.6840.32,33.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie III publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sie...

Wygryny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

168 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1521 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15894102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27923537 15894102 Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 10400m2 położoną w miejscowości Stębark Gmina Grunwald. Działka położona wśród inny działek rolny, cały czas uprawiana. Do sprzedaży przewidziano także inne działki rolne w wysokiej kulturze...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

62 000 PLN

-
-
10400 m2
-
15757408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301226 15757408 Sprzedam działkę o powierzchni 1100m2  w miejscowości  Stręgiel. Działka w trzeciej linii zabudowy przy jeziorze Stręgiel. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 30x34 m - nr działki 6717. Bardzo atrakcyjna okolica sprzyjająca ...

Stręgiel (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

299 000 PLN (296 zł/m2)

-
-
1010 m2
-
15568031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 21505917 15568031 Działka siedliskowa w miejscowości Sławka Mała, około 7 kilometrów od Nidzicy.Istnieje możliwość dokupienia także kilku sąsiadujących działek ( z prawej strony )Przy działce jest prąd.Miejscowość spokojna, cicha, blisko lasy i liczne jeziora. Tereny ...

Sławka Mała (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kozłowo)

190 000 PLN

-
-
6671 m2
-
15786660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25912739 15786660 Twoja przestrzeń, Twój czas, Twój wybórWyobraź sobie poranek w Krzewsku pierwsze promienie słońca przebijają się przez drzewa, ptaki śpiewają, a Twój przyszły dom stoi w otoczeniu zieleni. Ta działka o powierzchni 3362 m² to nie tylko grunt to prze...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

115 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
3362 m2
-
15785056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25865643 15785056 Nowa oferta działek w Krzewsku k. Elbląga! Atrakcyjne parcele budowlane i rolne położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 10 km od miasta. Teren płaski, nasłoneczniony, z dostępem do wody i udziałem w drodze wewnętrznej. Jedna z działek (3633 ...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

135 000 PLN (37 zł/m2)

-
-
3633 m2
-
15782625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25845657 15782625 Opis nieruchomościNowa oferta działek budowlanych i rolnych położonych w malowniczej miejscowości Krzewsk, zaledwie kilka kilometrów od Elbląga. Działki zlokalizowane są na terenie projektowanego osiedla domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni, pó...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

100 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
973 m2
-
15782277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25839125 15782277 Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka codzienność działki w Krzewsku k. Elbląga!Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty działek budowlanych i rolnych położonych w urokliwej miejscowości Krzewsk, zaledwie 10 minut od Elbląga. To przestrzeń, w kt...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

115 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
1135 m2
-
15398886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17661887 15398886 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu w celu umówienia się na oglądanie działki. Jest to wyjątkowa okazja, aby stworzyć własny dom marzeń w harmonii z otaczającą naturą. Serdecznie zapraszamy!Dostęp do głównych dróg i bliskość Morąga umo...

Jędrychówko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

120 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
3075 m2
-
15609700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osetno. 9 działek budowlanych blisko jeziora i las 22383502 15609700 Oferta sprzedaży działek w Osetnie - idealne miejsce pod budowę Twojego wymarzonego domu! Tylko w naszym biurze !Na sprzedaż - 9 działek budowlanych Osetno, gm. BiskupiecProponujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 11 800 m², podzieloną ...

Osetno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

861 400 PLN

-
-
11800 m2
-