• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na wynajem Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 221

14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15572679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21595514 15572679 Oferta wynajmu lokalu pod działalność usługową bądź biurową.LOKALIZACJA Lokal położony przy ul. Kościuszki 43W odległości kilkuset metrów olsztyński ratusz i Dworzec Główny. Bezpośrednie sąsiedztwo C.H. Manhattan i Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. W...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

787 PLN (45 zł/m2)

3
-
17.5 m2
2000
15053707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 8321990 15053707 Do wydzierżawienia Działka o powierzchni 4967 m2 z własną linią brzegową około 34 m nad jeziorem Dobskim.Nieruchomość posiada niezbędne media dostępne w drodze publicznej: prąd wzdłuż działki i wodę miejską oddaloną zaledwie około 17 metrów. Dodatkow...

Dobki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

2 999 PLN

-
-
4967 m2
-
15888164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27805406 15888164 WYNAJEM OD ZARAZ! Oferuję do wynajmu mieszkanie znajdujące się przy ul. Pana Tadeusza 12 , które kilkanaście dni temu przeszło generalny remont i od tego czasu nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Wyposażone jest w podstawowy sprzęt AGD (pr...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
32 m2
1973
14126113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2441171 14126113 OFERTA DOSTĘPNA OD POCZĄTKU CZERWCA! Oferuję do najęcia w pełni umeblowane, gustownie wykończone dwupokojowe mieszkanie o BARDZO WYSOKIM STANDARDZIE o pow. użytkowej 37,5 m 2 , zlokalizowane na osiedlu Nagórki, przy ul. Bar...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 250 PLN (61 zł/m2)

2
-
37 m2
2020
15881311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27628187 15881311 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania w Gołdapi przy ulicy Górna 5.Mieszkanie o powierzchni 33,8 m2 znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku i składa się z:- salonu, - sypialni,- łazienki,- korytarza.Do dyspozycji...

Gołdap (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

1 050 PLN (32 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15896031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27965831 15896031 Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w bloku przy ul. Złotej.Blok, w którym się znajduje położony jest na Osiedlu Zacisze.Na powierzchnię użytkową wynoszącą 33 m2 składają się: •Salon z aneksem kuchennym, •Sypialnia, •Łazienka, •Prze...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (61 zł/m2)

2
1
33 m2
2009
15896030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27965830 15896030 Mieszkanie 2- pokojowe na wynajem.Znajduje się w bloku przy ul. Dworcowej na Osiedlu Kormoran w Olsztynie.Idealne dla osób ceniących sobie wygodę, w każde miejsce miasta można stąd dojechać zarówno autobusem jak i własnym samochodem.Bezpośrednio przy...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
39 m2
1979
15870327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27427146 15870327 Dom w centrum Tomaszkowa, 200m do sklepu i przystanku.Na parterze przestronny salon z kominkiem, duża kuchnia i łazienka z prysznicem.Na piętrze 2 duże sypialnie i łazienka z wanną.Dom ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym. Dodatkowo możliwość ogrze...

Tomaszkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

3 900 PLN (42 zł/m2)

3
2
92 m2
1995
15883749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowy lokal/Top lokalizacja Olsztyna 27675678 15883749 Na wynajem lokal o powierzchni użytkowej 65 m² (powierzchnia po podłodze nieco większa), zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mielczarskiego 8 w Olsztynie.Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany - wyposażony w biurka or...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 900 PLN (49 zł/m2)

2
-
80 m2
2025
15886604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27762803 15886604 Do wynajęcia w pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu. Świetna lokalizacja łącząca ciszę z bardzo dobrą komunikacją.Najważniejsze informacje:Lokalizacja: Olsztyn, ul. LazurowaPiętro: 1 (w budynku jest winda)Atuty: Klim...

Jaroty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

3 000 PLN (51 zł/m2)

3
1
59 m2
2022
15864204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27264845 15864204 Oferta Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, idealne dla osób ceniących komfort i nowoczesne rozwiązania. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia, a jego dodatkowym atutem jest fakt, że znajduje się w śwież...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 500 PLN (55 zł/m2)

2
-
45.19 m2
-