• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na wynajem Warmińsko-Mazurskie Kamien Duzy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kamien i Duzy

Znaleźliśmy 223 podobnych ofert: Na wynajem nieruchomości - Warmińsko-Mazurskie

15884246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27698381 15884246 Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinekoqwjb (jeśli nie widzisz lin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1954
15853383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27049120 15853383 Oferta wynajmu 90 m2 mieszkania położonego w domu jednorodzinnym w Barczewku w odległości 12 km od Olsztyna.Oferta idealna dla pracowników firm.LOKALIZACJA:Barczewko to malownicza warmińska miejscowość położona nad jeziorem Wadąg w odległości 13 km...

Barczewko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

2 000 PLN (22 zł/m2)

2
2
90 m2
1995
14999149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6536524 14999149 Przestronna nieruchomość w chętnie odwiedzanej przez mieszkańców Olsztyna lokalizacji. Lokal, ze względu na dużą powierzchnię ekspozycyjną, idealnie nadaje się na prowadzenie sklepu meblowego, obuwniczego czy salonu wystawienniczego. Jasne wykończeni...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

12 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
400 m2
2018
14996719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6361388 14996719 Lokal z dużym potencjałem, zlokalizowany obok największej hurtowni odzieżowej w Olsztynie. Rozkład na planie prostokąta i aż 2 wejścia prowadzące do lokalu stwarzają wiele możliwości jego wykorzystania. Salon wystawienniczy, sklep, czy pracownia to t...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 414 PLN (30 zł/m2)

11
-
47 m2
2005
15806065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26322866 15806065 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze w bloku przy ul. Jarockiej 78e.Nieruchomość składa się z jednego dużego i przestronnego pokoju, kuchni oraz łazienki. Z salonu wychodzimy na balkon, z którego ...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
37.4 m2
2000
15411803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 17940958 15411803 Do wynajęcia dom w prestiżowej okolicy Iławy nad samym jeiorem Jeziorak. Nieruchomość posiada 4 odzielne pokoje, salon z aneksem kuchennych oraz 2 łazienki. Do dyspozycji klienta pozostaje piwnica oraz piękny ogród.Czy wiesz, że możemy przygotować dl...

Iława (Osiedle lipowy dwór) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

3 300 PLN (30 zł/m2)

5
1
111 m2
2005
15633482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22896150 15633482 Do wynajęcia lokale w budynku handlowo - usługowym o łącznej pow. 700 m2 położonego w ścisłym centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 41. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkalna wielorodzinna, pasaż handlowy, galeria...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

22 000 PLN (31 zł/m2)

11
-
700 m2
-
15695884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24109182 15695884 Nowoczesny lokal usługowy po remoncie - idealny na gabinet stomatologiczny lub salon fryzjerski!Perfekcyjna lokalizacja:✓ Plac Dworcowy w Elblągu (I piętro w budynku z windą)✓ Bezpośrednio przy dworcu kolejowym i autobusowym✓ Doskonała ekspozycja i w...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 500 PLN (54 zł/m2)

11
-
46.3 m2
-
15723032 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24629859 15723032 Zapraszamy do wynajęcia lokalu, który znajduje się w Napiwodzie - miejscowości przy głównej trasie Nidzica- Szczytno, gdzie sezonie jest b.duży ruch na trasie w stronę Szczytna, co sprzyja postojom i spontanicznym zakupom . Miejsce idelane na restaur...

Napiwoda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

4 000 PLN (17 zł/m2)

11
-
230 m2
-
15500536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokale w galerii handlowej o pow. od 100 m2 19939851 15500536 GOOD LIFE ESTATESprezentuje lokal o powierzchni 400m2 ( z możliwością podziału na 2 pomieszczenia handlowe 200m2200m2 lub100m2300m2 )LOKALIZACJAObiekt Park Handlowy TILIA jest dogodnie zlokalizowany w centrum Braniewa przy głównej ulicy miasta, co za...

Braniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

20 000 PLN (50 zł/m2)

1
-
400 m2
2023
15782717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25847247 15782717 Oferuję Państwu do wynajęcia atrakcyjny apartament o powierzchni 74,21m2 w super lokalizacji. Oferowana nieruchomość znajduje się na XV piętrze nowo powstałej w 2024r lokalizacji Centaurus przy ul. Piłsudskiego 36W skład proponowanej nieruchomości ...

Olsztyn (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 900 PLN (66 zł/m2)

3
1
74.21 m2
2024
15537930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20772412 15537930 Do wynajęcia od zaraz,3-pok mieszkanie w pełni wyposażone, idealne dla pary, studentów, klienta korporacyjnegoi + miejsce w parkingu podziemnym.LOKALIZACJA:Mieszkanie przy ulicy Żółtej usytuowane na Osiedlu Nad Jeziorem Długim, znajduje się w cichej ...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
1
56 m2
2006