• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 993

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15761024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom nad jeziorem Mielno 25370528 15761024 Zastanawiasz się, gdzie spędzać leniwe letnie dni? Przedstawiamy Ci wyjątkową ofertę - nowoczesny dom z widokiem na jezioro Mielno! ✨ Wyjątkowa lokalizacja i przestrzeń. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, podziwiając piękno natury.  Będziesz mó...

Jadamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

9 200 000 PLN (22 829 zł/m2)

7
2
403 m2
2020
15889206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845984 15889206 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 38,2m2 Bystry koło Giżycka Opis: Powierzchnia użytkowa: 38,2 m2; Rodzaj budownictwa: wielka płyta; Piętro: IIII; Ilość pokoi: 2; Balkon: tak, loggia; Piwnica: tak o pow. 10,10m2; Domofon: tak; Pomieszczenia: ...

Bystry (Bystry) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

210 000 PLN (5 526 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15889205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845982 15889205 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 38,58m2 ul. Jasna Węgorzewo Opis nieruchomości: Powierzchnia użytkowa mieszkania: 38,58 m2; Rodzaj budownictwa: kamienica; Stan techniczny budynku: dobry, budynek ocieplony, dach nowy; Poziom: II piętro z II (...

Węgorzewo (Węgorzewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

140 000 PLN (3 684 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15889155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845621 15889155 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry jestem zainteresowany współpracą w temacie sprzedaży działek z warunkami zabudowy obręb Adamowo 14- 240 Susz podaję nr. działek 212 , 214, 213, 218, 217oraz 2 działki z warunkami zabudowy ...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

72 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15889137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845326 15889137 Siedlisko z zabudowaniami gospodarczymi Pluszkiejmy Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko z budynkiem mieszkalnym oraz zabudową gospodarczą położone w miejscowości Pluszkiejmy.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, ma...

Pluszkiejmy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

1 200 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
123 m2
1972