• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 994

15877643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 27575961 15877643 DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ 1,12 HA BLISKO JEZIORA MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWYNa sprzedaż siedlisko z domem mieszkalnym (do kapitalnego remontu) i zabudowaniami gospodarczymi, położone zaledwie 4 km od Olecka. Nieruchomość o łącznej powierzchni 1,1202 ha oferuje og...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

259 000 PLN (6 023 zł/m2)

4
1
43 m2
-
15780102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25797036 15780102 Luksus w rytmie natury - Twoje prywatne siedlisko na Wzgórzach Dylewskich. Tu czas płynie wolniej. Poranna kawa smakuje inaczej, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków. Z tarasu roztacza się widok na falujące wzg&oa...

Glaznoty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 700 000 PLN (159 zł/m2)

4
4
17021 m2
2007
15892443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898773 15892443 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na parterze budynku przy ul. Kolejowej 36 w Olecku.Nieruchomość o powierzchni 38,42 m² składa się z:- przestronnego salonu,- oddzielnej kuchni,- sypialni,- łazienki z...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

225 000 PLN (5 921 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15892451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe przy Ratuszu, ul. Curie Skłodowskiej 27898750 15892451 Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na parterze budynku położonego w samym centrum Olsztyna, ok 60 m od Ratusza, przy ulicy M. Curie-Skłodowskiej. Lokal posiada odrębne wejście, wprost z chodnika...

Olsztyn, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

240 000 PLN (7 843 zł/m2)

2
1
30.6 m2
-
15890184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874385 15890184 OFERTA: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m², położone na 3. piętrze bloku przy ul. Mikołaja Kopernika w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,23 m², a dodatkowym atutem jest balkon. Nieruchomość stanowi dobrą pro...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

269 000 PLN (7 156 zł/m2)

2
1
37.59 m2
1975
15888034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800758 15888034 Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowo wybudowany dom jednorodzinny do wykończenia  o powierzchni około 148 m2, zlokalizowany w malowniczym Burkacie, blisko Działdowa.Cena nieruchomości wynosi 550 000 PLN, co przekłada się na 3 706 PLN za metr kwadr...

Burkat (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

550 000 PLN (3 716 zł/m2)

4
1
148 m2
2026
15872340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27490609 15872340 Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem 4 pokoje, 97 m² Elbląg, ul. Konopnickiej 2aNa wynajem przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 97 m², składające się z 4 pokoi, położone w spokojnej i dobrze zorganizowanej części Elbląg, pr...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

3 200 PLN (30 zł/m2)

4
2
108 m2
2006
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-
15852481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27033360 15852481 Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna, przy ul. Dworcowej 50.O mieszkaniuNieruchomość o powie...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

370 000 PLN (9 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1977
15858427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149392 15858427 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, szkoły, sklepy i parki. 10 min pieszo do Starówki. W bliskiej odległości...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

299 999 PLN (9 375 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15827802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633324 15827802 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 500 m od plaży miejskiejNa sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m², położony na działce o powierzchni 393 m². Budynek jednopiętrowy, z funkcjonalnym i wygodnym układe...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

699 000 PLN (6 026 zł/m2)

5
1
116 m2
1980
15875614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27526061 15875614 Na sprzedaż wyjątkowa posesja, zlokalizowana w sercu turystycznej miejscowości Mikołajki. W skład nieruchomości wchodzą 4 zaadaptowane lokale, z których trzy są przygotowane pod wynajem, a jeden to lokal mieszkalny. Nieruchomość stanowi doskonałą inw...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 149 999 PLN (4 423 zł/m2)

1
-
260 m2
1960