• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 989

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15894817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27949176 15894817 OFERTA: Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 100 m², położony w miejscowości Kazimierzowo, na działce o powierzchni 500 m². Budynek wykonany został z czerwonej cegły, a jego solidna konstrukcja i funkcjonalny układ pomieszc...

Kazimierzowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

5
1
100 m2
1906
15894102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27923537 15894102 Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 10400m2 położoną w miejscowości Stębark Gmina Grunwald. Działka położona wśród inny działek rolny, cały czas uprawiana. Do sprzedaży przewidziano także inne działki rolne w wysokiej kulturze...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

43 000 PLN

-
-
10400 m2
-
15894740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948418 15894740 OFERTA Na sprzedaż wyjątkowy, przedwojenny dom z czerwonej cegły o niepowtarzalnym charakterze, położony przy ul. Sadowej w Elblągu, z wjazdem od ul. Bema. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 909 m² i stanowi doskonałą propozycję dl...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

990 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
120 m2
1905
15819587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealna lokalizacja 2 pokoje balkon i parking 26638886 15819587 Na sprzedaż 2 pokoje 53,3 m² + piwnica ul. Królewiecka, Elbląg gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,3 m², położone przy ul. Królewieckiej w Elblągu, z osobną kuchnią i dużą piwnicą ok. 6,4...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

374 900 PLN (6 354 zł/m2)

2
1
59 m2
1981
15644633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna działka inwestycyjna przy kanale Elbląskim 23152245 15644633 ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gmini...

Pasłęk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

699 000 PLN

-
-
37338 m2
-
15882213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27658362 15882213 Oferuję na sprzedaż żwirownię o powierzchni 9,16 ha, w pełni przygotowaną do eksploatacji z wydaną koncesją marszałkowską, zlokalizowaną w miejscowości Stębark w gminie Grunwald, w powiecie ostródzkim, w województwie warmińsko-m...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

3 900 000 PLN

-
-
91600 m2
-