• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 979

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
14639922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2934597 14639922 Działka w bliskim sąsiedztwie Jeziora Mielno na Mazurach. Mielno jest jedną z piękniejszych wiosek w województwie warmińsko-mazurskim. Znajduje się tu jezioro jezioro Mielno, które jest uznawane przez turystów jako bardzo czyste. Tutaj też znajduje s...

Mielno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

325 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
4004 m2
-
15500021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19929406 15500021 Na sprzedaż wyjątkowy dom w malowniczej miejscowości Jeziorany, idealny zarówno jako inwestycja, jak i miejsce do zamieszkania. Nieruchomość oferuje szerokie możliwości wynajmu, zarówno krótko- jak i długoterminowego, co czyni ją atrakcyjną opcją dla...

Jeziorany (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jeziorany)

699 000 PLN (3 221 zł/m2)

7
2
217 m2
1990
14270278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2581272 14270278 Nieruchomość w Nidzicy z bardzo dużym potencjałem Do sprzedaży nieruchomość przy ruchliwej ulicy w Nidzicy. Nieruchomość składa się z:- lokalu usługowego, który wynajęty jest przez Żabkę na okres 10 lat- lokalu usługowego wynajętego na czas nieokr...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

6 700 000 PLN (4 685 zł/m2)

11
-
1430 m2
-
15491485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 19759745 15491485 Świetna okazja inwestycyjna pod budowę obiektów rekreacyjnych czeka na Ciebie w malowniczej miejscowości turystycznej Jedwabno, nieopodal Szczytna. Oferujemy działkę o powierzchni 2974,6 m2, idealnie przystosowaną do zabudowy rekreacyjno-letniskowej....

Jedwabno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jedwabno)

119 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
2975 m2
-
14371491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 124823 14371491 Ponad 1ha działka z domkiem rekreacyjnym i stawem na przedmieściach Nidzicy. Na dużej działce o powierzchni ponad 1 ha znajduje się drewniany domek o powierzchni użytkowej 33 m2. Bezpośrednio z salonu wyjście na przestronny, zadaszony taras o powierz...

Piątki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

165 000 PLN (5 156 zł/m2)

3
1
32 m2
1990
14352346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 124181 14352346 Atrakcyjny dom nad rzeką Wkrą w miejscowości Zakrzewo. Posiadamy na sprzedaż dom w miejscowości Zakrzewo. Zakrzewo - Wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Działdowo. Nieruchomość posadowiona na 5 arowej ...

Zakrzewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

399 000 PLN (1 956 zł/m2)

2
1
204 m2
2008