• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 3 002

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
14968710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5786681 14968710 Działka budowlana położona w pięknej okolicy nad jeziorem. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę rekreacji indywidualnej. Przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, usługi ...

Skomętno Wielkie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

200 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
2541 m2
-
14968706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 5786680 14968706 Działka położona w malowniczej okolicy nad jeziorem Tajty, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jako 4.UT- przeznaczona pod budowę domu campingowego, niepodpiwniczonego, wolnostoj...

Wrony (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

199 000 PLN (305 zł/m2)

-
-
653 m2
-
14968700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5786670 14968700 Działka w pięknej okolicy, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Mleczówka. Cicha i spokojna okolica. Jezioro Mleczówka to zbiornik o powierzchni 69 ha położony ok. 15 km na zachód od Ełku.Działka leży na lekko pofałdowanym, malowniczym...

Rogale (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

369 000 PLN (123 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
13890654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2197212 13890654 Działka w pięknej okolicy, w pobliżu jeziora i lasu. Piękne, ciche miejsce nad jeziorem Purda. Llinia brzegowa jeziora w odległości ok. 200m. Malownicza okolica. Teren atrakcyjny turystycznie, w pobliżu liczne jeziora i rozległe kompleksy leśne. Na s...

Purda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

99 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
6027 m2
-
13890464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2197025 13890464 2 działki o powierzchni 84 400m2 i 49 100m2. Działki położone w okolicach wsi Franknowo gminie Jeziorany. Działki zalesione kilkuletnim lasem. Do wypłaty premia zalesieniowa 17 095,60zł rocznie do roku 2025. Czy wiesz, że możem...

Franknowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jeziorany)

299 000 PLN (2 zł/m2)

-
-
133500 m2
-