• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 976

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15823972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26614583 15823972 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dwa nowe nie zamieszkałe lokale mieszkalne trzy pokojowy i jedno pokojowy w Piszu Aleja Piłsudskiego 15 i 15A plus miejsca postojowe zewnętrzne w cenie lokalu mieszkalnego.Lokale mieszkalne są gotowe do ...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

339 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
-
34 m2
2024
15893817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w Łęgajnach / 3029 m² działki 27921169 15893817 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w atrakcyjnej miejscowości Łęgajny przy ul. Topolowej, z doskonałym dojazdem do Olsztyna. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort życia w dobrze skomunikowanej lokalizac...

Łęgajny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

1 150 000 PLN (3 833 zł/m2)

5
2
300 m2
2009
15686288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23939841 15686288 Działka budowlana o powierzchni 3981 m2 położona w Najdymowie. Okolice jeziora Dadaj.Warunki zabudowy obejmują dom całoroczny.Najdymowo to malownicza miejscowość położona w sercu Warmii i Mazur, słynąca z pięknych krajobrazów i czystych jezior. Blis...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

120 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3985 m2
-
15667701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23608821 15667701 Oferujemy na sprzedaż działkę o imponującej powierzchni 9041 mkw, położoną w urokliwej miejscowości Biskupiec Kolonia. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury, z jednoczesnym łatwym dostępem do udogodnień miejskich.W sąs...

Biskupiec-Kolonia Druga (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

272 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
9041 m2
-
15666110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 23584674 15666110 Działka letniskowa na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich 50 m od jeziora Tałtowisko!Na sprzedaż wyjątkowa działka letniskowa o powierzchni 1 968 m², położona w sercu Mazur na prestiżowym Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, zaledwie 50 metrów od jezio...

Rybical (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

399 000 PLN (203 zł/m2)

-
-
1968 m2
-
15877641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575959 15877641 Na sprzedaż 12 domu w zabudowie bliźniaczej położonego w cichej okolicy, 9 km do centrum Ostródy i wjazdu na S7.Nieruchomość podzielona na 2 lokale z których każdy składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.Możliwość połączenia w jeden lokal i dodatkow...

Brzydowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

140 000 PLN (1 014 zł/m2)

4
2
138 m2
1939