• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 995

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15890203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. Zachodnia, oddzielna kuchnia, parter 27874405 15890203 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,96 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Zachodniej w Jarotach.LokalizacjaNieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta. W pobliżu park handlowy z dyskontem spożywczym,...

Jaroty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

489 000 PLN (11 643 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15890184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874385 15890184 OFERTA: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m², położone na 3. piętrze bloku przy ul. Mikołaja Kopernika w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,23 m², a dodatkowym atutem jest balkon. Nieruchomość stanowi dobrą pro...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

269 000 PLN (7 156 zł/m2)

2
1
37.59 m2
1975
15848121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Całoroczny dom nad warmińskim jeziorem 26933456 15848121 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEWolnostojący dom w fantastycznym miejscu, nad jeziorem w miejscowości WynkiATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dom całoroczny, - duża działka- gotowy do zamieszkania,- garaż, - dom nad jeziorem,- w środku warmińskich lasów,- świetna l...

Wynki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

1 350 000 PLN (7 941 zł/m2)

4
-
170 m2
-
15890157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. Iwaszkiewicza, Osiedle Mleczne, UWM 27873411 15890157 Na sprzedaż 2‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Iwaszkiewicza 23 na Osiedlu Mlecznym w Olsztynie.LokalizacjaSpokojna, cicha część miasta z licznymi terenami zielonymi. W sąsiedztwie znajdują się bloki mieszkalne,...

Olsztyn (Podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

379 000 PLN (8 239 zł/m2)

2
1
46 m2
1995
15872340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27490609 15872340 Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem 4 pokoje, 97 m² Elbląg, ul. Konopnickiej 2aNa wynajem przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 97 m², składające się z 4 pokoi, położone w spokojnej i dobrze zorganizowanej części Elbląg, pr...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

3 200 PLN (30 zł/m2)

4
2
108 m2
2006