• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 989

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970
15666101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584668 15666101 Dom wolnostojący w malowniczym miejscu - Szczecinki, powiat oleckiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w urokliwej, spokojnej miejscowości Szczecinki, w powiecie oleckim – idealne miejsce dla osób ...

Szczecinki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

190 000 PLN (1 267 zł/m2)

2
-
150 m2
2010
15741347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24969723 15741347 Dom jednorodzinny stan deweloperski, 109 m² Krokocie k. EłkDziałka 1554 m² Garaż Pompa ciepła Przydomowa oczyszczalnia Wybór okien i drzwi Możliwość zmianNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, budowany według cenionego projektu ...

Krokocie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

649 000 PLN (5 110 zł/m2)

4
2
127 m2
2026
15778053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25740224 15778053 Na sprzedaż oferujemy dwie duże działki rolne o łącznej powierzchni ponad 16ha. Działki oznaczone numerami ewidencyjnymi 1037 oraz 1067. Do większej działki (13,598ha) dojazd drogą polną, natomiast do mniejszej (2,5122ha) dojazd z dwóch stron, z jedn...

Orzeszki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rozogi)

799 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
161100 m2
-
15761241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25374846 15761241 Kompleks 9 malowniczych działek budowlanych nad Jeziorem Krzywe -Krzywe, gm. ŚwiętajnoPowierzchnia działek: od 3004 m² do 3010 m² Media: prąd, wodociągZ przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 9 przestronnych działek budowlanych położo...

Krzywe (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

119 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3004 m2
-