• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 987

15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN (1 048 zł/m2)

-
-
10021 m2
-
15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN (85 zł/m2)

-
-
15500 m2
-
15718654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z 2 lokalami - centrum, Działdowo 24553492 15718654 Dom mieszkalno-usługowy w centrum Działdowa - idealny pod inwestycję i do zamieszkania!Lokalizacja - centrum DziałdowaNieruchomość położona jest w ścisłym centrum Działdowa, w strefie śródmiejskiej miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rynku starego mia...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

880 000 PLN (2 885 zł/m2)

4
2
305 m2
1998
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15878717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27597028 15878717 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Walulik Olecko, ul. LeśnaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości gruntowej położonej na obrzeżach Olecka, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Jeziora Walulik. To mie...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

1 999 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
43074 m2
-
15878365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594883 15878365 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych na obrzeżach Olecko, bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Walulik.To wyjątkowa lokalizacja, doskonale znana mieszkańcom miasta, łącząca spokój natury z wygodą ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

129 900 PLN (43 zł/m2)

-
-
3022 m2
-