• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 980

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15897145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27995637 15897145 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę nad jeziorem.Działka położona jest nad brzegiem jeziora Wydmińskiego w miejscowości Sucholaski.Linia brzegowa ok. 16m.Trzcina, zatoka jeziora WydmińskiegoDziała numer geodezyjny 322...

Sucholaski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

530 000 PLN

-
-
1864 m2
-
15845089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26850804 15845089 Na sprzedaż siedlisko w miejscowości Żydy 1, gmina Kowale Oleckie, obejmujące ponad 16 ha gruntów wraz z zabudową gospodarczą i domem z 1928 roku. Nieruchomość z dużym potencjałem rolniczym oraz inwestycyjnym, położona w spokojnym, odosobnionym otocz...

Żydy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

1 150 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
163382 m2
-
15822994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633196 15822994 PRZESTRZEŃ, KTÓRA DAJE WOLNOŚĆ - 102 m² W CENTRUM OLECKA, BEZ CZYNSZUSą nieruchomości, które od pierwszej chwili dają poczucie komfortu, niezależności i domowego klimatu. To mieszkanie łączy przestrzeń domu jednorodzinnego z wygodą życia w centrum mi...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

460 000 PLN (4 510 zł/m2)

4
1
102 m2
2003
15862372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27225001 15862372 Działka budowlana 1072 m² Olecko ul. Leśna narożna 900 m do jezioraNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1072 m² położona w Olecku przy ul. Leśnej (dz. nr 1911 i 1912). Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

320 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
1072 m2
-
15878717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27597028 15878717 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Walulik Olecko, ul. LeśnaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości gruntowej położonej na obrzeżach Olecka, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Jeziora Walulik. To mie...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

1 999 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
43074 m2
-
15878365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594883 15878365 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych na obrzeżach Olecko, bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Walulik.To wyjątkowa lokalizacja, doskonale znana mieszkańcom miasta, łącząca spokój natury z wygodą ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

129 900 PLN (43 zł/m2)

-
-
3022 m2
-