• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 986

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15380928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17269527 15380928 Do sprzedaży trzy działki rolne o łącznej powierzchni 10,22ha w Grzegrzółkach, gmina Pasym, województwo Warmińsko-Mazurskie.Poszczególne działki tworzące ten obszar to: działka nr: 63 powierzchni - 5.52ha- w tym: rola klasa IV, V, pastwiska IV, V,...

Grzegrzółki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

990 000 PLN

-
-
100220 m2
-
15872534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27495941 15872534 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Olsztyn, Pojezierze, ul. Kołobrzeska 61 m²Do wynajęcia funkcjonalne, w umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej na osiedlu Pojezierze.Układ p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (38 zł/m2)

3
1
61 m2
1965
15894326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27940778 15894326 Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy ciepło rodzinnego ogniska, prywatność, sielski klimat mazurskiej wsi, a przy tym daje poczucie wakacji trwających cały rok, koniecznie zapoznaj się z moją propozycją! Oferuję na sprzedaż dom ...

Mielno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

1 499 000 PLN (14 276 zł/m2)

6
-
105 m2
2000
15853342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Mazurach 27047838 15853342 Good Life Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu mazurskich jezior i lasów!Miejscowość Stare Juchy, położona niedaleko Ełku, to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju i bliskości natury, a je...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

1 100 000 PLN (6 587 zł/m2)

7
3
167 m2
1930
15699672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie do NEGOCJACJI 24173645 15699672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej okolicy i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie oferuje ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
15894144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO W NASZYM BIURZE- Smolki 62m2 27931677 15894144 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw, położone na 4 piętrze budynku przy ul. Smolki w Iławie. Nieruchomość po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.W mieszkaniu zost...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

360 000 PLN (5 625 zł/m2)

3
1
64 m2
1987