• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 989

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15894096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923294 15894096 Na sprzedaż mieszkanie w Olsztynie, przy ul. Gębika na Osiedlu Pieczewo.Położone jest na IIp. czteropiętrowego bloku. W miejscu, gdzie znajduje się blok jest pełna infrastruktura, m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, plac zabaw, bazarek, przychodnie le...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

375 000 PLN (7 829 zł/m2)

2
1
47.9 m2
1989
15861409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206553 15861409 Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum OleckaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.Stan: do generalnego remontu - idealna propozycja dla osó...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1990
15841452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26789764 15841452 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA Z UDZIAŁEM W LINI BRZEGOWEJ JEZIORA KRZYWE (SAJZY), GMINA EŁKSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo położonej działki budowlanej z udziałem w nieruchomości zapewniającej bezpośredni dostęp ...

Sajzy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

280 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
2007 m2
-
15865929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27305763 15865929 Na sprzedaż działki budowlane Krupin, pod OleckiemSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnie położonych działek budowlanych w miejscowości Krupin, zaledwie kilka minut od Olecka.Oferta obejmuje:- działkę o powierzch...

Krupin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

85 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
2522 m2
-
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-
15830707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26677723 15830707 Wyjątkowa nieruchomość gruntowa z linią brzegową jeziora - Mazury GarbateNa sprzedaż bardzo atrakcyjna, pięknie zagospodarowana działka o powierzchni 9 689 m², położona w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Przerośl, w unikalnym regionie Mazur Garbatych...

Barcie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

1 490 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
9689 m2
-