• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 992

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15823475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633203 15823475 MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM 40,6 m² DO WŁASNEJ ARANŻACJISą nieruchomości, które dają gotowe rozwiązania i takie, które dają wolność wyboru. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod siebie, w świetnej lok...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

169 000 PLN (4 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1980
15666162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584772 15666162 Prezentowana nieruchomość obejmuje grunt o powierzchni .5 ha 1400 m2 , trzy budynki mieszkalne, budynek warsztatowo gospodarczy, jezioro - staw, o powierzchni ok. 7000 m2 z pomostem.Domy  mieszkalne:1. Budynek, dwukondygnacyjny, z altaną.2. Budynek m...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

2 200 000 PLN (3 618 zł/m2)

11
-
608 m2
1986
15894096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923294 15894096 Na sprzedaż mieszkanie w Olsztynie, przy ul. Gębika na Osiedlu Pieczewo.Położone jest na IIp. czteropiętrowego bloku. W miejscu, gdzie znajduje się blok jest pełna infrastruktura, m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, plac zabaw, bazarek, przychodnie le...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

375 000 PLN (7 829 zł/m2)

2
1
47.9 m2
1989
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
15600668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22200388 15600668 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (395 zł/m2)

-
-
14016 m2
-
15881604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27641296 15881604 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTwoje miejsce na biznes w samym centrum prestiżowej dzielnicy Elbląga.Oferuję przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok.72 m2,który możesz dowolnie zaaranżować i dostosować do swoich potrzeb .Nieruchomo...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 900 PLN (40 zł/m2)

2
-
72 m2
-