• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 980

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15427237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18321851 15427237 Oferta wynajmu lokalu pod działalność usługową typu salon kosmetyczny, bądź biurową typu biuro rachunkowe, projektowe. LOKALIZACJA Lokal położony przy ul. Kościuszki 43W odległości kilkuset metrów olsztyński ratusz i Dworzec Główny.Bezpośrednie sąsie...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 170 PLN (47 zł/m2)

1
-
24.9 m2
2000
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15823546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26597820 15823546 Działka budowlana 1500 m2 z domem jednorodzinnym w stanie surowym otwartym według własnego projektu TOPAZ położona w Jonkowie ul. Leśna.Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wpływ na układ wnętrz oraz standard wykończenia dom...

Jonkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

400 000 PLN (2 689 zł/m2)

4
1
148.74 m2
2025
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15896191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27971515 15896191 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż działki na Mazurach.Działki są położone w miejscowości Szczybały Giżyckie między Giżyckiem a Rynem.Na sprzedaż 2 działki numery działek 6513 i 6514 Łączna powierzchnia działek (1000m2 każda...

Szczybały Giżyckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

160 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15895219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27960778 15895219 Na sprzedaż wyjątkowy dom - pół bliźniaka w stylu dworkowym, w miejscowości Sypitki (gmina Kalinowo koło Ełku), 80 m od malowniczej rzeki Lega wpływającej do jeziora Selmęt Wlk. Dom w dużej części po remoncie, przestronne 5 pokoi, wysokie pomieszczen...

Sypitki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

670 000 PLN (3 722 zł/m2)

4
2
180 m2
1964