• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 982

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15704124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24256475 15704124 Malownicza działka budowlana bezpośrednio przy lesie Kukowo, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki położonej w malowniczej okolicy, bezpośrednio przy Lesie Państwowym. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

195 000 PLN (27 zł/m2)

-
-
7200 m2
-
15757673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25304917 15757673 Kruklanki, powiat giżycki - działka 6326m2 nad samym jeziorem!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w turystycznej miejscowości Kruklanki. Działka położona jest przy samym jeziorze Gołdapiwo - zaledwie 500m od plaż...

Kruklanki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kruklanki)

259 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
6326 m2
-
15759711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25341907 15759711 Działka budowlana 1500 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 1500 m² (wymiary: 37 m x 45 m x 28 m x 50 ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

118 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15766698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25507860 15766698 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek rekreacyjnych letniskowych położonych w miejscowości Borki, gmina Świętajno, powiat olecki.Działki mają powierzchnię 1018 m² (65.000 zł) oraz 829 m² (54.000 zł).Teren objęty je...

Borki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

65 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
1018 m2
-
15790824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25978732 15790824 Dom jednorodzinny położony w spokojnej, malowniczej okolicy niedaleko jeziora.Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i kominkiem i wyjściem na zadaszony taras, sypialniagabinet, łazienka z prysznicem.Na piętrze 3 wygodne sypialnie, gardero...

Florczaki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

680 000 PLN (8 293 zł/m2)

5
2
82 m2
2010
15831257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690090 15831257 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Olecku przy ul. Produkcyjnej w spokojnej części miasta, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych.Nieruchomość o powierzch...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

230 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
2118 m2
-