• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 985

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15872594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498485 15872594 Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

775 000 PLN (14 091 zł/m2)

1
1
55 m2
2000
15878028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27587019 15878028 Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu lasu, 400 m do jeziora Żbik. Wymaga remontu - po nim dobrze poczują t...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

374 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
1
47.1 m2
2000
15896833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
IX-630. Działka w Ostródzie o pow. 969m2(nr 370/20) na Półwyspie Pauzeńskim 27988609 15896833 IX-630. Działka w Ostródzie o pow. 969m2(nr 37020) na Półwyspie Pauzeńskim przy ulicy Pauzeńskiej, na skraju osiedla domków jednorodzinnych, w spokojnej okolicy. Media: prąd, gaz, w drodze. Woda i kanalizacja (w trakcie realizacji doprowadzenia bezp...

Ostróda, ul. Pauzeńska

310 000 PLN (320 zł/m2)

-
-
969 m2
-
15896744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988151 15896744 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

405 654 PLN (9 894 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15896745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988154 15896745 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

416 518 PLN (9 917 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15877776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27578760 15877776 Działka z WZ blisko OleckaNa sprzedaż działka o powierzchni 2268 m² położona w miejscowości Krupin zaledwie 8 km od Olecka. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej lokalizacji pod budowę domu, z szybkim dojazdem do miasta. PARAMETRYPow...

Krupin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

99 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
2268 m2
-